Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné horyUbytování

Dovolená
Hotel Na JižníJižní čtvrť III/ 11, 12, Přerov

Hotel o celkové kapacitě 80 míst s nadstandartně vybavenými pokoji, s bohatou nabidkou sportovních aktivit, se stylovou restaurací, pivnicí a sportbarem.Venkovní zahrádka nabízí pravidelné grilování, pro děti je zde dětský koutek. K dispozici jsou společenské prostory s tanečním parketem a potřebným technickým vybavením.Při hotelu se nachází monitorované parkoviště o celkové kapacitě 33 míst.

Penzion EMMA Husova 22, Plzeň

Penzion EMMA Plzeň - nový penzion, kvalitní a levné ubytování v 1, 2 a 3lůžkových pokojích, ve středu města Plzně. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny podobně jako v hotelu, tzn. televizí se satelitním programem, sociálním zařízením a připojením k internetu. Výhodou ubytování v penzionu je možnost konzumace kávy nebo čaje zdarma v trvale přístupné jídelně, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti a tradiční česká restauraci je v přízemí objektu. Vzhledem k výhodné poloze penzionu v centru je snadné i pěšky navštívit všechny zajímavosti města Plzně i obchodní centrum Plaza Plzeň. Právě pro tuto výhodnou polohu je penzion vyhledávám nejen turisty, ale i těmi, kteří jsou v Plzni na pracovních cestách. Cena ubytování již od 500,- Kč na osobu a noc.

Penzion HanibalVodárenská 543, Třeboň

Velmi klidná část Třeboně. Venkovní posezení pod pergolou, k dispozici krb s grilem, vhodný k letnímu posezení s přáteli. Klidná část města Třeboň. Vhodné pro start na cyklotrasy. V zahradě možnost uzamčení jízdních kol. Parkování přímo před objektem v klidné ulici. 500m rybník s možností rybaření. Na pokoji je možnost si vařit, základní nádobí, varná konvice, dvouvařič, mikrovlnka, lednička. TV na každém pokoji.

Lázně, Penzion, Pivovar


Pivovarský dvůr PlzeňSelská náves 21/2, Plzeň

Rádi bychom Vám představili vše, co náš areál v plzeňské čtvrti Černice nabízí, hotelem počínaje, přes restauraci, kongresové centrum a bowling až po vlastní pivovar. Purkmistr jako osoba vždy byl nejváženějším členem městské rady, prvním radním ve městě, tím nejlepším, koho měšťané zvolili ze svého středu. Jsme přesvědčeni, že jsme označení PURKMISTR pro naše pivo, naši restauraci a náš hotel nezvolili neoprávněně. Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).

Pivovar, Hotel, Kongresové centrum, úroveň ubytování ****