Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Broumovsko

Adršpach       Bezděkov nad Metují       Česká Skalice       Hodkovice u Adršpachu       Janovičky       Machov       Martínkovice       Náchod       Nové Město nad Metují       Police nad Metují       Rtyně v Podkrkonoší       Šonov       Teplice nad Metují       

Ubytování

Dovolená
Ubytování Na kopečkuTeplice nad Metují , Bučnice 222, Teplice nad Metují

Nabízíme celoroční ubytování v soukromí uprostřed CHKO Broumovsko v bezprostřední blízkosti Adršpašsko - teplických skal ve 3 dvoulůžkových pokojích s vlastním socálním zařízením a v apartmánu pro 6 osob. Ubytování domácího mazlíčka po dohodě.

Apartmán, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Apartmán NovákoviK Brodu 124, Náchod

Celoročně v provozu, ubytování pro max.6 osob. Nejlépe pro rodiny s dětmi či partu známých lidí.

Apartmán, Ubytování v soukromí, Rodinný dům, Vila


Kon-Tiki L.HavrdaJiráskova 392, Česká Skalice

viz www.kontiki.unas.cz (objekt s pokoji typu Studio, cena 300,-Kč za osobu, přistýlka z rozkl. křesla 100,-kč za os.)

Ubytování v soukromí, úroveň ubytování ***


Privat U skokanaNízká Srbská 29, Machov

WC a koupelna, parkování u objektu oplocené,na zahradě u potůčku ohniště. Zařízení privátu- 3 pokoje po 3, 4 a 5 lůžkách, velká zařízená kuchyně s jídelnou a balkonem. Ceny léto: dospělí 170,--Kč/noc a děti do 15 let 130,-- Kč/noc a nejmenší 90,--Kč. Ceny zima :dospělí 200,--Kč/noc a děti do 15 let 150,-- Kč/noc a nejmenší 90,--Kč. V objektu je v rámci pohodlí a klidu vždy rodina sama. V objektu je zákaz kouření.

Ubytování v soukromí, úroveň ubytování ** Nekuřácký objekt


Růžová chalupaUpická 24, Rtyně v Podkrkonoší

Kompletně zrekonstruovaná stylová chalupa v rozsáhlé, oplocené zahradě s upraveným stáním pro tři automobily. V původní stodole je zapuštěný bazén velikosti 8,5/4 m a sauna. Celková kapacita objektu je 16 lůžek, lze rozdělit do samostatného apartmánu pro 4osoby a hlavního objektu s 12 lůžky. Cena ubytování od 165 Kč za noc. Minimální opčet nocí - dvě.

Apartmán, Chalupa, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování **** Nekuřácký objekt


Turistická základna u NývltůMartínkovice 66, Martínkovice

Turistická základna u Nývltů poskytuje běžné kempingové služby, stanování, ubytování ve vlastních karavanech, ubytování v pevném karavanu 2 x po 6 osobách, zastřešené posezení, malá venkovní kuchyň, ohniště, ubytování ve dvou apartmánech, celkem 11 lůžek, k dispozici společenská místnost s kuchyní. Cena za ubytovací služby: od 45,- do 230,- Kč/osobu/noc dle typu ubytování.

Kemp, Autokemp, Ubytování v soukromí, Privát,


U Morouse - ubytování AdršpachDolní Adršpach 44, Adršpach

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí nově zrekonstruovaného stavení z roku 1867. Objekt se nachází cca 1km od vstupu do skalního města. V klidné rodinné atmosféře můžete strávit příjemné chvíle nejen při dovolené, silvestrovské oslavě nebo firemní akci, ale také jako rehabilitační pobyt s možností masáží, využitím posilovny a perličkové koupele.

Apartmán, Ubytování v soukromí, Privát