Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné horyUbytování

Dovolená
Chalupa Na výsluní VidnavaNová malá Kraš 30, Vidnava

Chalupa se nachází na okraji Vidnavy a jedná se o zděný objekt(kapacita 38) a v létě je možno využít i chatky (kapacita 26). Cena za ubytování o víkendu mimo prázdniny 1500,- za celý objekt a o prázdninách 2500,- za noc. K ceně účtujeme ještě spotřebovanou energii.

Chalupa


Chata NávršíStříbrnice 51, Staré město

Chata je v letních měsících cílem mnoha turistů a cykloturistů, v zimním měsících je pak díky blízkému lyžařskému vleku vyhledávána sjezdři a díky upravovaným turistickým trasám v okolí běžkaři. Od chaty se otevírají krásné výhledy k západu směrem k Hrubému Jeseníku. Ve večerních hodinách se nabízejí neopakovatelné výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku, který je zabarven dozlatova paprsky zapadajícího Slunce.

Chata


Kralická chataStříbrnice 16, Staré Město

Kralická chata se nachází na okraji obce Stříbrnice, což je výchozí bod při pochodu na Kralický Sněžník. Chata je nově zrekonstruovaná, nabízíme dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením. Na chatě je společenská místnost s klavírem, televizí a stolním tenisem. Internet je zdarma přístupný v celém objektu. Dále nabízíme ubytování v chatkách, kapacita až 24 lůžek. U chaty jsou 2 hřiště, dětský koutek, trampolína, ohniště.

Ubytovna, Chata, Penzion, Rekreační středisko, Tábor, Tábořiště,


Penzion Národní DůmNáměstí Osvobození 71, Staré Město pod Sněžníkem

Penzion Národní Dům má kapacitu 50 lůžek,13 pokojů čtyřlůžkové a třílůžkové,APARTMÁ. Kulturní a společenská místnost, vlastní jídelna pro ubytované. Součástí penzionu je restaurace. Snídaně, Obědy, večeře.

Apartmán, Penzion, úroveň ubytování **