Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Podyjí

Bítov       Dobřínsko       Hnanice       Chvalovice       Ivančice       Lančov       Lubnice       Lukov       Nový Šaldorf       Oslnovice       Suchohrdly       Šatov       Uherčice       Vranov nad Dyjí       Vranovská Ves       Znojmo       

Ubytování

Dovolená
ASTRA - LANČOVLančov 383, Lančov

Nabízíme rekreační středisko s možností celodenního stravování, vhodné pro sportovní kluby, rodinnou rekreaci, a jiné. Máme vlastní volejbalové a fotbalové hřiště.

Rekreační středisko


Depandance U HrádkuLukov 98, Znojmo

Nabízíme Vám ubytování v komfortních hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k ubytovaným hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu , romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, Váš víkendový pobyt či pracovní setkání.

Apartmán, Hotel, Penzion, Vila, Hrad, úroveň ubytování *** úroveň ubytování **** Nekuřácký objekt


Hotel Savannah****deluxeChvalovice - Hatě 198, Znojmo

Hotel Savannah **** deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Hotel Savannah v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel poskytující řadu výjimečných služeb. Hotel Savannah nabízí nejen komfortní ubytování, ale také nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci & bar, wellness, fitness, svatby, Ajurvédu, spa centrum a vlastní parkoviště.

Hotel, Kongresové centrum, úroveň ubytování **** Nekuřácký objekt


Chata SUZANBítov 195, Bítov

Pokoje 2, 3 a 4 lůžka, na pokoji wc, lednice, mikrovlná trouba a jiné. cena od 175 kč lůžko.

Chata, úroveň ubytování ***


Penzion Relax - Vranov nad DyjíPřední Hamry 243, Vranov nad Dyjí

Penzion rodinného typu ve Vranově nad Dyjí. 2 budovy penzionu leží ve velké zahradě. Areál se nachází nedaleko řeky Dyje, na přístupové cestě do NP Podyjí. Vybavené apartmány a studia s vlastními koupelnami a WC, vlastní kuchyňky.

Apartmán, Penzion, úroveň ubytování ** úroveň ubytování ***


Penzion U HrádkuLukov 25, Lukov

Komfortní ubytování v centru Np Podyjí nedaleko město Znojmo a Vranovská přehrada. Ubytování v moderních hotelových pokojích, letní terasa s výhledem na Podyjí. Půjčovna kol. Cykloturistika firemní akce, pobyty s dětmi, rodinná dovolená, romantické ubytování. Cen ubytování od 475,-Kč.

Apartmán, Hotel, Penzion, Rekreační středisko, Vila, Rodinný dům, Vinný sklep, úroveň ubytování ***


Penzion UherčiceUherčice 101, Uherčice u Znojma

Penzion Uherčice se nachází v blízkosti Vranovské přehrady (9km od Bítova a 20km od pláže Vranovské přehrady).

Penzion


Penzion za PřehradouNa Hrázi 11, Vranov nad Dyjí

Penzion za Přehradou je chatového stylu, který se nachází v nádherné přírodě Vranovské přehrady. Disponuje kapacitou 16 lůžek. který leží v těsné blízkosti zdejší Vranovské přehrady a pláže (cca. 250m). Hosté mají možnost ubytování v útulně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a to sprchou a toaletou, lednicí, varnou konvicí. K dispozici je hostům společný salonek s televizorem(SAT) a DVD. Dále úschovna kol i sport. potřeb, venkovní posezení s ohništěm a grilem. Hosté mají zajištěnou snídani (viz. snidáňový lístek), parkování pod penzionem. Po dohodě je možné ubytování s pejskem. Cena je od 250 do 460 se snídaní.

Chata, úroveň ubytování **


Privat BohemiaŠatov 174, Šatov

Privát Bohemia Vám nabízí kvalitní ubytování po celý rok. Ubytování je Vám k dispozici ve 2 - 5 lůžkových pokojích a apartmánech, pro užívání si Vaši zasloužené dovolené v malebné krajině Podyjí na Jižní Moravě. Privát Bohemia není vhodný pouze pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína a vinařské turistiky, gastronomických specialit a folklóru.

Apartmán, Penzion, Rekreační středisko, Ubytování v soukromí, Vila, Vinný sklep, úroveň ubytování ** úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


VÁŠ SKLEP - penzion a vinný sklepNový Šaldorf - sklep č. 76/S, Znojmo-N.Šaldorf

VÁŠ SKLEP vinný sklep a penzion je na hranici překrásného NP Podyjí a zároveň na okraji vinařského města Znojma. Nachází se v oblasti známých Modrých sklepů mezi desítkami dalších vinných sklepů. Ve 400let starém sklepě nabízíme nezapomenutelné degustace a dále posezení ve vinárně, nebo před sklepem s výhledem do krajiny. Firemní, nebo soukromé akce můžeme okořenit zajímavým outdoorovým programem v okolí Znojma a Vranova.

Penzion, Vinný sklep, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt