Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Český les

Brnířov       Capartice       Česká Kubice       Domažlice       Hleďsebe       Hora Svatého Václava       Horní Folmava       Chodská Lhota       Kdyně       Klenčí pod Čerchovem       Konstantinovy Lázně       Poběžovice       Prapořiště       Přimda       Rozvadov       Tachov       Vítkov       Všeruby       Závist       

Ubytování

Dovolená
Penzion AJAAmerická 304, Kdyně

Penzion se nachází nedaleko náměstí městečka Kdyně. Kapacita je 10lůžek dva dvoulůžkové a dva třílůžkové pokoje. Cena je 310,- kč osoba a noc při delší době ubytování možná dohoda.

Penzion, úroveň ubytování ***


Penzion AJaAmerická 304, Kdyně

Penzion je umístěn nedaleko náměstí ve městě Kdyně.V okolí města je překrásná kopcovitá krajina s mnoha památky.Je zde nový krytý bazén,nedaleké koupaliště.Cena ubytování je 310,- Kč osoba a noc,při ubytování více osob nebo delší dobu cena dohodou.

Penzion, Nekuřácký objekt


Penzion U Chodského Hradu ****nám. Míru 66, 67, Domažlice

Penzion U Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Penzion-ApexNáměstí 10, Kdyně

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. Český les a Šumava je oblíbenou rekreační oblastí se spoustou možností, jak turistického, tak i kulturního vyžití. Naleznete zde více než 500 km značených cyklostezek a turistických tras, které vás přivedou do nejkrásnějších míst této oblasti. Město a okolí nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě si můžete např. zaplavat a relaxova u krásného přírodního koupaliště Hájovna. V okolí jsou také skvělá místa pro sjezdové a běžecké lyžování v zimě. Dále zde pak nalezneme tenisové kurty, bowling, golf a mnoho dalších. V okolí je bezpočet malebných vesniček, hradů, zřícenin, zámků a muzeí a podobně. Jedna z nejvýznamnějších historických památek ve Kdyni je zřícenina hradu Rýzmberk, který dominuje obzoru nad městem. Každý rok na konci června, pak můžeme navštívit Rýzmberský Hradní Guláš, festival folku a country.

Penzion, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Vila NevenkaVětrná 1828, Tachov

Vila Nevenka se nachází na okraji města Tachova, v krásném prostředí Českého lesa a v lázeňském trojúhelníku - Mariánské Lázně, Konstantinovy Lázně a Lázně Kynžvart. Mnoho historických památek jako jízdárna v Tachově, druhá největší Evropě, katedrála Kladruby, hrad Přimda, zámek v Tachově, husitské hradby apod.

Penzion, Vila