Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Hostýnské vrchy

Fryšták       Chvalčov       Kašava       Rajnochovice       Rusava       

Ubytování

Dovolená
Hospoda na HamrechRajnochovice, Rajnochovice

Ubytování s restaurací, 170,-Kč

Hotel RusavaRusava 334, Rusava

Nabízíme ideální ubytování pro Váš kongres či firemní akci, wellness pobyty, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek, seniorské pobyty a školy v přírodě. K dispozici je wellness a fitness centrum, bowling, bazén a Skiareál. Svatební apartmán. ceník viz. www.hotelrusava.cz

Kongresové centrum, Lázně, Rekreační středisko, úroveň ubytování ***


Chata ChvalčovZa Dubinou 156, Chvalčov

Chata Chvalčov se nachází v krásném prostředí Přírodního parku Hostýnské vrchy v rekreační oblasti obce Chvalčov v Kroměřížském okrese. Cena pronájmu celého objektu za týdenní pobyt (6 nocí) je od 5.700,- Kč !!!

Chata


Kamenná chata na TesákuTesák, Rajnochovice

Turistická Kamenná chata na Tesáku patří KČT Bystřice pod Hostýnem. Tesák (640 m.n.m.) je významné turistické a lyžařské středisko Hostýnských vrchů, ležící poblíž města Bystřice pod Hostýnem.

Turistická chata


Koliba ČecherRusava 336, Rusava

Rusava je v srdci Hostýnskýc hor.

Penzion, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Pension a bufet U KŮLURusava 313, Rusava

Pension a bufet U KŮLU, Rusava - v klidném prostředí Vás rádi nakrmíme a napojíme v našem bufetu nebo uložíme k sladkému spánku na jednom ze čtrnácti lůžek ve 4 pokojích.

Penzion, úroveň ubytování *


PENZION REGINAKašava 39, Kašava

Penzion Regina - nedaleko Zlína - poskytuje ubytování v podhůří Hostýnských vrchů. Pro milovníky přírody jsou zde nenáročné terény, ideální pro letní i zimní turistiku.V sekci "ceník" našich http: www.penzionregina.eu jsou bližší informace vč.foto jednotlivých pokojů.

Penzion, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Penzion Na PasekáchRajnochovice 224, Rajnochovice

Pro detailnější zobrazení klikněte na obrázek. Penzion Na Pasekách se nachází v nádherné přírodě Hostýnských vrchů v nadmořské výšce 523 m.n.m. Je obklopen loukami i rozlehlými lesy, které přímo vybízejí k turistickým vycházkám, houbaření, ale i cykloturistice. Nabízíme Vám ubytování po celý rok.

Penzion


Penzion Route 66Dolnoveská 66, Fryšták u Zlína

Penzion spadá do oblasti Zlín. Ceny jsou od 270,- Kč do 540,- Kč na os. a noc. Při bsazenosti dvojlůžkového pokoje jednou osobou, poskytujeme slevu z ceny dvojlůžkového pokoje 90,-Kč. Ceny za dvojlůžkové pokoje jsou: 540/750/900,- Kč(snídane 90 Kč na os.) Ceny za trojlůžkové pokoje jsou: 810/1050/1330,- Kč.

Apartmán, Lázně, Penzion, Hotel, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Penzion U RaztokyRáztoka 36, Rusava

Penzion U Raztoky polohou v centru hostýnských hor i svým vybavením je ideálním místem nejen pro klasickou rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání firemních akcí, škol v přírodě, ozdravných pobytů, teambuildingových akcí, sportovních soustředění a dalších příležitostí.

Apartmán, Penzion, úroveň ubytování ***


r.s.chata Pod TesákemChvalčov 247, Tesák

Naše rekreační středisko se nachází ve středu hostýnských vrchů přímo na vrchu Tesák 700 m.n.m, odkud je nejvhodnější východisko všech turistických, cyklistických a v zimě také běžkařských upravovaných tras.

Chatky, Chata, úroveň ubytování *


Rekreační středisko TONTesák č.204, Rajnochovice

Rekreační středisko - Hostýnské vrchy chatiček - samostatné wc, sprchový kout, lednička, vařič, televize - chatkyjsou šestilůžkové - ceny dle počtu osob od 200 do 600Kč - pokoje na gh.budově - WC - sprchy na chodbě.

Rekreační středisko, Chatky


TesákTesák 190, Chvalčov

Rekreační zařízení TESÁK v srdci Hostýnských vrchů je tu pro Vás.

Rekreační středisko, Chatky