Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Plzeňský

Domažlice       Klatovy       Plzeň-jih       Plzeň-město       Plzeň-sever       Rokycany       Tachov       

Ubytování

Dovolená
Areál zážitkové a poznávací turistikyStrašice 405, Strašice

V dřevěných ubikacích mužstva tzv. letních kasáren z první republiky. 2- a 4-lůžkové pokoje, lůžka jsou stylová (bývalá armádní), možnost přistýlek (polní vojenská lůžka - nosítka). Společné sociální zařízení. Společná kuchyňka sloužící i jako společenská místnost. Možnost uskladnění kola, mopedu nebo motocyklu a použití zahradního grilu.

Chata


Hotel BerounkaLiblín 23, Kralovice

***Hotel Berounka se nachází v lokalitě, která je letním rájem pěší, vodní a cyklo turistiky. Hotel s celoročním provozem disponuje ubytováním v 1-4 lůžkových pokojích se standartním vybavením. Stravování zajištěno v hotelové restauraci, pro společenské akce připraven salonek a vinárna. Cena za nocleh 400,-/osoba.

Hotel, úroveň ubytování ***


Rekreační středisko TřímanyTřímany 27, Zbiroh

Rekreační středisko Třímany nabízí ubytování v 21 5 lůžkových chatkách a 6 pokojích na břehu řeky Berounky v malebném údolí mloků. Cena pro školy od 1800,-týden s plnou penzí. Cena pro rekreace od 2800,-týden s plnou penzí.

Rekreační středisko, Chatky, Chata


RS Svatý ŠtěpánCheznovice, Cheznovice

Rekreační středisko je vhodné pro školy v přírodě, školní výlety, letní dětské tábory, firemní teambuilding, svatby, rodinnou rekreaci aj. Nachází se na okraji brdských lesů na břehu velkého rybníka vhodného ke koupání, surfování aj. Cena pro školy je od 240,-Kč/os.(5x strava + pitný režim). Doprava k nám pro školy je ZDARMA!!! Ostatní ubytování od 350,-Kč/os. vč. plné penze.

Rekreační středisko, Tábor, Tábořiště