Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Ústecký

Děčín       Chomutov       Litoměřice       Louny       Most       Teplice       Ústí nad Labem       

Ubytování

Dovolená
Autokemp Bílina KyselkaKyselská 408, Bílina

Kemp se nachází v areálu letního koupaliště krásného lesoparku na Kyselce s pěkným výhledem na Bořeň.

Bungalov, Chatka, Kemp, Autokemp


Autokemp Kamencové jezeroTomáše ze Štítného , Chomutov

V létě je lákadlem pro všechny návštěvníky z Chomutova, celé České republiky a pro turisty z celého světa. Kamencové jezero je jediné na světě!!

Kemp, Autokemp, Rekreační středisko


Hradec u KadaněRokle, Hradec 87, Kadaň

V autokempu Hradec u Kadaně můžete strávit noc již za 38,- Kč/osobu!

Bungalov, Chatka, Kemp, Autokemp, Ubytování v soukromí


Mosquito Intercamp Vysoká LípaVysoká Lípa 1, Jetřichovice - Vysoká Lípa

Mosquito Intercamp Vysoká Lípa nabízí levné ubytování v srdci Národního parku České Švýcarsko. Ubytování v chatkách 110-130,-Kč, v pokojích 230,-Kč se snídaní, ve stanech 80,-Kč.

Bungalov, Chatka, Kemp, Autokemp, Maringotka, Karavan, Stan, Penzion


Rekreační areál POD JEDLOVOUJedlová 14, Jiřetín pod Jedlovou

Penzion nabízí ubytování vhodné pro skupiny vyznávající aktivní formy odpočinku a sepjetí s přírodou.K dispozici je 55 lůžek s možností využití vlastního vaření přímo v penzionu, nebo všech druhů penzí v naší jídelně. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou tedy vybavením pokojů.Pro větší kolektivy (např. školy, školky, podniková školení apod.) máme k dispozici dvě učebny.Jsme též schopni zajistit i dopravu našimi smluvními autobusy. Ubytování od 200 Kč/noc,dospělý.


Rekreační středisko pod lipouPod lipou 298, Roudnice nad Labem

Ubytování na kraji města Roudnice n/L. u řeky Labe do centra města a vlakového nádraží 10-15min. chůze. Jedná se o ubytování v areálu pod lipou,v rekreačním středisku s pizzerii a společenskou místností v 1 patře, chatky jsou se soc. zařízením pro 4os.počet chatek 9 s možností přistýlek. V areálu se nachází krytá sportovní hala, 4 fotbal.hřiště, 2 pláž.volejbal , tenis kurty atd. Krytý městský bazén 10min chůze, památná hora Říp 8 km.,cyklostezky podél řeky Labe. Cena za chatku pro 4os. 650kč/noc, možnost plná penze 170kč/os.den, polopenze 120kč/os.den, snídaně 50kč/os.den.

Rekreační středisko, Chata, Kemp,