Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Ústecký

Děčín       Chomutov       Litoměřice       Louny       Most       Teplice       Ústí nad Labem       

Ubytování

Dovolená
Autokemp Kamencové jezeroTomáše ze Štítného , Chomutov

V létě je lákadlem pro všechny návštěvníky z Chomutova, celé České republiky a pro turisty z celého světa. Kamencové jezero je jediné na světě!!

Kemp, Autokemp, Rekreační středisko


Elben Arena5. Května 3/13, Povrly

Restaurace a Penzion Elben Arena, menu již od 66,- Kč, ubytování již od 164,- Kč.

Apartmán, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování ****


Golf Club RestaurantTomáše ze Štítného 5520, Chomutov

V tomto malebném centru různých možností naleznete plno pravé zábavy i klidu.

Hotel, Rekreační středisko


LOKODEPOLesné 23, Jiřetín pod Jedlovou

Rekreační středisko LOKODEPO pod hradem Tolštejn, ceny od 150,-

Bungalov, Chatka, Rekreační středisko, Tábor, Tábořiště, úroveň ubytování **


Penzion RelaxRybniště 186, Děčín

Rekreační středisko uprostřed krásné přírody v dosahu železnice, celodenní provoz restaurace, objekty po celkové rekonstrukci. Cena za ubytování včetně snídaně 380,-Kč.

Penzion, Rekreační středisko, úroveň ubytování ****


Rekreační areál POD JEDLOVOUJedlová 14, Jiřetín pod Jedlovou

Penzion nabízí ubytování vhodné pro skupiny vyznávající aktivní formy odpočinku a sepjetí s přírodou.K dispozici je 55 lůžek s možností využití vlastního vaření přímo v penzionu, nebo všech druhů penzí v naší jídelně. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou tedy vybavením pokojů.Pro větší kolektivy (např. školy, školky, podniková školení apod.) máme k dispozici dvě učebny.Jsme též schopni zajistit i dopravu našimi smluvními autobusy. Ubytování od 200 Kč/noc,dospělý.


Rekreační dům v LobendavěLobendava 212, Lobendava

Rekreační domek, nacházející se v obci Lobendava ve Šluknovském výběžku ? nejsevernější části ČR ?, nedaleko chráněných krajinných oblastí Labské pískovce, Lužické hory a národního parku České Švýcarsko. Dům se pronajímá jako celek a jsou v něm k dispozici 4 pokoje pro 10 osob, plně zařízená kuchyně, koupelna s vanou a WC, společenská místnost s posezením u krbu, velká zahrada a venkovní terasa. Domek je ideální pro rodinnou dovolenou, skupiny přátel při různých oslavách, turisty, cykloturisty apod.

Rekreační dům


Rekreační středisko pod lipouPod lipou 298, Roudnice nad Labem

Ubytování na kraji města Roudnice n/L. u řeky Labe do centra města a vlakového nádraží 10-15min. chůze. Jedná se o ubytování v areálu pod lipou,v rekreačním středisku s pizzerii a společenskou místností v 1 patře, chatky jsou se soc. zařízením pro 4os.počet chatek 9 s možností přistýlek. V areálu se nachází krytá sportovní hala, 4 fotbal.hřiště, 2 pláž.volejbal , tenis kurty atd. Krytý městský bazén 10min chůze, památná hora Říp 8 km.,cyklostezky podél řeky Labe. Cena za chatku pro 4os. 650kč/noc, možnost plná penze 170kč/os.den, polopenze 120kč/os.den, snídaně 50kč/os.den.

Rekreační středisko, Chata, Kemp,