Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Ústecký

Děčín       Chomutov       Litoměřice       Louny       Most       Teplice       Ústí nad Labem       

Ubytování

Dovolená
Hotel SlavieŽelezničářská 28a, Ústí nad Labem

Hotel se nachází vklidné části města, je výchozí cestou na hrad Střekov, k vodopádům na Vrkoči, k zámečku Větruši, ke kterému vede lanovka nebo využít cyklostezku, která je u hotelu, k výletům do Dráždan, nebo k termálním koupališti v Brné, do Litoměřic a Prahy. 300,- 920,- Kč

Hotel


Chata u HomolkůRynartice 60, Jetřichovice

Chata u Homolků nabízí ubytování v krásné nedotčené krajině a nerušeném klidu. Hosté mají k dispozici celé první patro chaty, které má samostatný vchod, koupelnu a malou kuchyňku. Cena ubytování je 300 Kč na osobu a noc v letním období.

Chata, Chalupa, Roubenka, Ubytování v soukromí, Privát, úroveň ubytování **


Kyjovská terasaKyjov 39, Krásná Lípa, Krásná Lípa

Stylový nekuřácký hostinec s penzionem v malebné vesničce Kyjov, nacházejicí se v Národního parku České švýcarsko, Vám může nabídnout vyhlášenou domácí kuchyň a ubytovaní v 10 pokojích ( 27 lůžek). Pokoje jsou vybavené originálním nábytkem z 19. století. Připojení na internet je v celém objektu zdarma. Cena ubytování od 360 Kč za osobu a noc.

Penzion, úroveň ubytování **


motelm ŽAKOnezabylice 20, Chomutov

Motel, úroveň ubytování **

Pension Braun Nová Chřibská 108, Rybniště

Penzion Braun se nachází na území národního parku "Českého Švýcarska" a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě. Penzion Braun je malého rodinného typu , kde je ke každému hostu věnována individuální pozornost. Penzion má svou restauraci, kde se podává velmi kvalitní jídla domácí kuchyně. Mezi nápoji zde můžete vždy najít minimálně 25 druhů whisky.

Pension OázaHřensko 107, Hřensko

Penzion Oáza v centru Hřenska (České Švýcarsko, Děčínsko) zajišťuje hostům ubytování v překrásném prostředí Českosaského Švýcarska. Idylické a čarokrásné místo v Českém Svýcarsku, přímo v obci Hřensko. Chtete objevovat krásy Hřenska? Penzion Oáza je přímo v centru obce Hřensko v srdci českého Švýcarska. Častým cílem všech návštěvníků je Pravčická brána, největší přirozená skalní brána na našem kontinentu, národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska. Cesta a trasa k Pravčické bráně bude pro Vás nezapomenutelným prožitkem. Nepátrejte již dále, navštivte náš penzion, kouzlo Hřenska poznáte přímo, obec Hřensko nabízí nezapomenutelné zážitky a je výchozím bodem pro poznání půvabných krás Českého Švýcarska.

Pension TonyZelená 28, Chomutov

Pension Tony se nachází v obci Zelená 28 cca 5 km od Chomutova. Přímo u objektu je 16 parkovacích míst (z toho 9 parkovacích míst v objektu zahrady za vraty-velmi bezpečné).V prostorách Pensionu Tony pořádáme na objednávku tyto akce : gala večeře pro dvě i více osob (narozeniny, svátky, setkání bývalých studentů po x letech atd.), bankety, koktejly, prezentace, hostiny (svatební, smuteční atd.), recepce, rauty, společenské akce, garden party, firemní akce, grilování, školení, silvestry apod. Dále nabízíme k poslechu živou nebo reprodukovanou hudbu.

Penzion, úroveň ubytování **


Penzion Krušný RájČeské Hamry 18, České Hamry

Pension Krušný Ráj se nachází v obci České Hamry, nedaleko lyžařského areálu Klínovec,nejvyšší hory Krušných Hor. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 600m od penzionu je pěší turistická stezka s hraničním přechodem do SRN. Spolu s krásnou přírodou Krušnýh Hor, je zde mnoho míst, které stojí za Vaši návštěvu. Na nejvyšším bodě Krušných Hor, KLÍNOVCI, můžete obdivovat rozhlednu, pocházející z roku 1884. Krásy Krušných Hor si vychutnáte ve tři kilometry vzdáleném a nejvýše položeném německém městečku OBERWIESENTHAL. 600m od penzionu je pěší přechod do SRN a ve Vejprtech, 3km od penzionu, je hraniční přechod pro osobní auta, Bärenstein. 2km je letecké muzeum Kovářská (bitva nad Krušnohořím), 18km lázeňské město Jáchymov,kde se léčí pohybové ústrojí. Půjčovna horských kol, dětské hřiště, pěší túry, houbaření, venkovní grilování.

Penzion


Stará pekárnaOstrov263/431, Tisá - Ostrov

Penzion rodinného typu + roubená chata- vše najdete na www.volny.cz/star_pekarna- včetně ceníku.

Chata, Penzion, úroveň ubytování ** úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Ubytovny turistyckáPod svahem,3 Horní žleb, Děčín 11

Cena cca-250,-Kč na osobu noc.

Hostel, Ubytovna, Koleje, úroveň ubytování ** Nekuřácký objekt