Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Pardubický

Chrudim       Pardubice       Svitavy       Ústí nad Orlicí       

Ubytování

Dovolená
Penzion Na staré lékárněNáměstí č.p. 66, Proseč

Penzion NA STARÉ LÉKÁRNĚ se nachází v centru obce Proseč. Obec Proseč je přirozeným centrem turisticky atraktivní oblasti mikroregionu Toulovcovy Maštale. Na území mikroregionu se nacházejí tři chráněná území, která disponují překrásnou přírodou, dosud málo poznamenanou civilizací. Jedná se o přírodní rezervaci Maštale, přírodní park Údolí Korunky a Novohradky a přírodní památku Pivnice.

Penzion


Penzion u VíchůŠanov 122, Červená Voda

Penzion u Víchů v podhůří Orlických hor a Jeseníků nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s vlastní koupelnou, kuchyňským a jídelním koutem. Cena jednoho lůžka na den je od 250 Kč.

Apartmán, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování **


chalupa (rekreační domek)Studnická , Hlinsko

Rekreační domek s krytým bazénem se nachází na klidném místě na okraji Hlinska v oblasti Žďárských vrchů. Ubytování a rekreace v turisticky atraktivní oblasti s mnoha památkami v okolí (skanzen Veselý kopec). Originální místo pro pobyt náročnějších klientů. Podmanivá krása hlinecka láká mnoho let k návštěvě řadu umělců, kteří zde nacházeli a nacházejí inspirace a také zde vytvořili svá stěžejní díla (A.Slavíček, F.Kaván, K.Lidický, K.V.Rais). Uprostřed města se nachází unikátní soubor roubených domků, který nese název "Betlém". Cena ubytování od 6.600,--Kč (objekt/týden).

Rekreační domek, Chalupa


Chalupa U NásVeselý Kopec č.p. 13, Hlinsko

Chalupa U Nás se nachází na rozhrani Železných hor, Podoubravi a Vysočiny v sousedství Veselého Kopce. Nabízíme ubytování v 6 ti pokojích se 16 lůžky, kde v každém pokoji je WC, koupelna bojler. Pronajímáme jen celou chalupu. Cena je od 2200,- do 3000,- za chalupu a dle sezóny.

Chalupa, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Chata BohemikaČenkovice 2, Orlické hory

Chata Bohemika se nachází v obci Čenkovice v Orlichých Horách v těsné blízkosti lesa a Ski areálu Buková Hora. Rekreační středisko Čenkovice se rozkládá na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m.

DUBEN-SRPEN = 170KČ/osoba, ZÁŘÍ - ŘÍJEN = 150KČ/osoba, LISTOPAD - PROSINEC = 240KČ/osoba, PROSINEC - SILVESTR = 500KČ/osoba, LEDEN - BŘEZEN = 240KČ/osoba.

Chata, Chalupa, Roubenka, úroveň ubytování ***


Marina Hotel a restaurace Marina Pokorného 437, Heřmanův Městec

Hotel, Apartmán


Penzion FAJNŽižkova 770, Pardubice

Vám nabízí příjemné, kvalitní a pohodové ubytování v klidné části Pardubic s výbornou dopravní dostupností do centra i k místům konání vyhlášených sportovních akcí. Nabídka ubytování je doplněna bohatým menu restaurace, která je součástí objektu. Restaurace Vám nabízí speciality české kuchyně a denní menu za velmi příjemné ceny.

Penzion, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Penzion Pod KlášteremB. němcové 158, Litomyšl

Penzion Pod Klášterem se nachází v samém centru města Litomyšle, ubytování je v samostatné budově, dům je v centru, přesto v klidném, zadním traktu budov. Ubytování poskytujeme od 900.- Kč za dvoulůžkový pokoj a noc.

Penzion


Penzion Statek Široký DůlŠiroký Důl 8, Polička

Pronajímáme jendotlivé pokoje i celý penzion. Ideální pro rodiny s dětmi a cykloturistiku. ceny na noc od 275,-Kč/osoba. Děti slevy.

Statek, Chata, Penzion, Nekuřácký objekt


Hotel STARÝ MLÝNT.G.Masaryka 37, Lanškroun

Hotel Starý mlýn se nachází přímo pod hrází Dlouhého rybníka při vstupu do rekreační oblasti a přírodního parku Lanškrounských rybníků na okraji města. V hlavní budově je celkem 12 pokojů s celkovou kapacitou 39 lůžek. Pokoje jsou členěny na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Pokoje mají vlastní sociální zařízením (některé pokoje mají kompletní sociální zařízení přímo na pokoji, některé mají sprchu nebo WC vně pokoje). Na pokoje lze zapůjčit bezplatně televizi. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na internet a na hotelu je nožné internetové připojení přes WIFI.

Agropension U hájeNedošín 62, Litomyšl

Moderní ubytování ve venkovském stylu u rybníka,vedle háje na předměstí Litomyšle / město UNESCA /. Ideální dovolená, víkend nebo jen na 1 noc.

Apartmán, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Antik Hotel Sofia LitomyšlLidická 113/1, Litomyšl

Antik Hotel Sofia se vymyká současným trendům v hotelnictví - snaží se udržet formu rodinného hotelu s osobním přístupem ke klientům, kterým nabízí neotřelé zázemí v komorních prostorách budovaných v duchu butikových a designových hotelů.Nabízíme klid a komfort. Útulnost pokojů a apartmánů doplněná snahou vyjít hostům maximálně vstříc v plnění jejich přání a požadavků vytváří v našich hostech nezapomenutelný pocit "domova na cestách". Designový luxusní hotel v klidné části Litomyšle. Ubytování o kapacitě 32 osob. Uzavřený parking. Česká a bulharská kuchyně. V hotelové galerii pořádáme celoročně prodejní výstavy výtvarných děl. V obchodu Antik prodej křišťálu, soch, obrazů. Od 1800 Kč / pokoj.

Hotel, Vila, Rodinný dům, Zámek, Hrad, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Apartmá Na SplavěNa Splavě 185, Česká Třebová

Apartmá Na Splavě se skládá z malého a velkého apartmá. Obě jsou vybavena kuchyní, ledničkou, kabelovou televizí s 30 programy a mikrovlnou troubou. Jsou umístěna v centru města. Parkování je možné před domem. Cena za noc je od 400 Kč.

Apartmán, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování ***


Apartmá U parkuPoličská 22, Svitavy

Apartmán, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování ***

Stránky:    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |