Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Pardubický

Chrudim       Pardubice       Svitavy       Ústí nad Orlicí       

Ubytování

Dovolená
Penzion u VíchůŠanov 122, Červená Voda

Penzion u Víchů v podhůří Orlických hor a Jeseníků nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s vlastní koupelnou, kuchyňským a jídelním koutem. Cena jednoho lůžka na den je od 250 Kč.

Apartmán, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování **Hotel STARÝ MLÝNT.G.Masaryka 37, Lanškroun

Hotel Starý mlýn se nachází přímo pod hrází Dlouhého rybníka při vstupu do rekreační oblasti a přírodního parku Lanškrounských rybníků na okraji města. V hlavní budově je celkem 12 pokojů s celkovou kapacitou 39 lůžek. Pokoje jsou členěny na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Pokoje mají vlastní sociální zařízením (některé pokoje mají kompletní sociální zařízení přímo na pokoji, některé mají sprchu nebo WC vně pokoje). Na pokoje lze zapůjčit bezplatně televizi. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na internet a na hotelu je nožné internetové připojení přes WIFI.

Bella rodinný penzionMedkovy Kopce 30, Hlinsko

Komfortní ubytování v rodinném domě s uzavřeným parkovištěm. Cena za lůžko 300,-Kč až 380,-Kč. Slevy možné.

Vila, Rodinný dům, úroveň ubytování **


DisTHERMČáslavská 416, Chrudim

2-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení, kuchyň, jídelna společné, standardní vybavení pokojů, na každém pokoji chladnička, WiFi - internet, vhodné pro dělníky a zaměstnance firem.

Ubytování v soukromí, Rodinný dům, úroveň ubytování **


HOTEL MRÁZEKNa Třísle 145, Pardubice

HOTEL MRÁZEK je rodinný hotel. Najdete nás v samém historickém centru Pardubic. Doménou našeho hotelu je styl, kvalita, ale hlavně domácká pohodová atmosféra a velmi osobní a individuální přístup k našim hostům. A to samé platí i pro podmínky ubytování - pro služby i ceny. Jak bylo napsáno, jedná se o rodinný hotel a je tedy možné dohodnout prakticky cokoliv. Naše ceny jsou v této lokalitě a úrovni bezkonkurenční, ale to není vše. Naším cílem je, aby se k nám vraceli spokojení hosté a pro ně nabízíme další slevy, ať již jako stálým hostům, tak slevy pro skupiny atd. (vše najdete v ceníku).

Apartmán, Hotel, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Hotel Restaurant ČertovinaMedkovy Kopce 17, Hlinsko v Čechách

Dvou a třílůžkové pokoje s koupelnou nebo se společným soc. zařízením. Standartně zařízené, čisté. Ceny jednolůžkový: 250,-/400,-Kč, dvoulůžkový: 380,-/700,-KČ, snídaně: 80,-Kč.

Hotel, úroveň ubytování **


Motel ČertovinaČertovina 17, Hlinsko

Ubytování na okraji města. Velké parkoviště. Restaurace. Lůžko od 180 do 400,- Kč.

Motel, Motorest, úroveň ubytování **


Pension PALLASvojanov 115, Svojanov u Poličky

Levné ubytování na Vysočině nedaleko měst Polička a Svitavy. Pension Palla se nachází v podhradí hradu Svojanov v stejnojmenné obci. Nabízíme levné ubytování a stravování pro rodinné i individuální rekreace, školy v přírodě, letní dětské tábory a jiné dětské pobyty, podniková školení a rodinné oslavy. Cena za ubytování již od 180,-/den.

Penzion, úroveň ubytování **


Ubytovna "NA RYCHTĚ"Rychnov na Moravě 166, Rychnov na Moravě

Ubytovna "NA RYCHTĚ" je zařízení charakteru turistická ubytovna, nachází se v klidné části obce Rychnov na Moravě. Ubytování je vhodné také pro pracovníky firem či víkendové pobyty pro rodiny, skupiny osob a pod. Poskytujeme kvalitní,čisté a levné ubytování. Cena dle délky pobytu od 130,- Kč.

Ubytovna, úroveň ubytování **