Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Olomoucký

Jeseník       Olomouc       Prostějov       Přerov       Šumperk       

Ubytování

Dovolená
Kralická chataStříbrnice 16, Staré Město

Kralická chata se nachází na okraji obce Stříbrnice, což je výchozí bod při pochodu na Kralický Sněžník. Chata je nově zrekonstruovaná, nabízíme dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením. Na chatě je společenská místnost s klavírem, televizí a stolním tenisem. Internet je zdarma přístupný v celém objektu. Dále nabízíme ubytování v chatkách, kapacita až 24 lůžek. U chaty jsou 2 hřiště, dětský koutek, trampolína, ohniště.

Ubytovna, Chata, Penzion, Rekreační středisko, Tábor, Tábořiště,


Chata NávršíStříbrnice 51, Staré město

Chata je v letních měsících cílem mnoha turistů a cykloturistů, v zimním měsících je pak díky blízkému lyžařskému vleku vyhledávána sjezdři a díky upravovaným turistickým trasám v okolí běžkaři. Od chaty se otevírají krásné výhledy k západu směrem k Hrubému Jeseníku. Ve večerních hodinách se nabízejí neopakovatelné výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku, který je zabarven dozlatova paprsky zapadajícího Slunce.

Chata


Ubytovna a hospůdka u hájkuHranické Loučky 22, Hustopeče nad Bečvou

Ubytovna se nachází v obci Hranické Loučky poblíž Hustopečí nad Bečvou, okres Přerov. Ubytování nabízí v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Vybavení pokojů - na pokoji se nachází umývadlo, vařič, sociální zařízení je společné na chodbě, společná kuchyň. Stravování je možné vlastní přípravou nebo v místní hospůdce. K dispozici je parkoviště a asi 1 km vzdálený obchod. Možnost připjení na internet. Na výlety se můžete vydat například do Rožnova pod Radhoštěm (24 km), na hrad Helfštýn (30 km) nebo přímo do okolí Hustopeč nad Bečvou.

Ubytovna, úroveň ubytování *