Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Olomoucký

Jeseník       Olomouc       Prostějov       Přerov       Šumperk       

Ubytování

Dovolená
Apartmány Velké LosinyLázeňská 674, Velké Losiny

Zcela nové, moderní apartmány přímo v centru lázeňského města. Ideální pro víkendové či krátkodobé pobyty. Široká škála sportovního, poznávacího a relaxačního vyžití. Cena od 800,- do 1600,- za apartmán. Více na www.ApartmanyVelkeLosiny.cz

Apartmán,Hotel, Lázně, Penzion, Ubytování v soukromí, Nekuřácký objekt


Penzion DianaTeplice 42, Teplice nad Bečvou

Soukromý a rodinný penzion v centru lázní Teplice uproszřed parků a zeleně.

Hotel, Lázně, Penzion


Penzion Fialka ***Rudé Armády 494, Velké Losiny

Penzion Fialka*** se nachází v centru lázeňské vesničky Velké Losiny v podhůří Jeseníků. Svým návštěvníkům nabízí ubytování s rodinou atmosférou. Cena ubytování je od 330,- Kč/ osobu/ noc.

Apartmán, Penzion, Lázně, úroveň ubytování ***


penzion PEKLOMyslbekova 183/14, Jeseník - lázně

Penzion PEKLO se nachází v Jeseníku - lázních.Poskytujeme ubytování v jedno, dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má svvoje vlastní sociální zařízení.V penzionu je k dispozici vybavená kuchyňka. Součástí penzionu je i restaurace s letní terasou. Celková kapacita penzionu je 37 míst. Cena na osobu je od 350,-Kč.

Apartmán, Lázně, Penzion, Ubytování v soukromí, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Penzion U AndělíčkaPetrov nad Desnou 245, Petrov nad Desnou

Jeseníky od 180,-Kč. Soukromé ubytování se nachází v malebné krajině Jeseníků. Rodinná atmosféra moravského venkova Vám dá zapomenout na shon dnešní doby. Nádherná scenérie zdejší přírody Vás uchvátí na první pohled. Krajina Vás pohltí svou krásou a neopakovatelností. Příroda jakoby Vás zvala na dlouhé procházky po místních pastvinách - se stády krav, koní, ovcí, ale i mnoho jiné zvěře, která žije v těchto kouzelných končinách, obestřených mnoha mýty a pověstmi. Apartmány - Penzionu U Andělíčka - se nachází v malebné vesničce Petrov nad Desnou v Jeseníkách. Vhodné jsou zde aktivity pro milovníky veškerých zimních i letních sportů - lyžování, běžkaření, bruslení, turistika, cykloturistika, sportovní rybaření, vyjížďky na koních, vodní sporty. V okolí naleznete nespočet lyžařských středisek.

Apartmán, Lázně, Penzion, Ubytování v soukromí, Privát, Vila, Rodinný dům, úroveň ubytování ***


PENZION U LÁZNÍ VELKÉ LOSINYKomenského 641, Velké Losiny

Ubytování v bezprostřední blízkosti areálu Lázně Velké Losiny. Termální koupalitě je vzdáleno jen 400m. 2-lůkové pokoje s koupelnou a WC. TV a SAT na pokoji. Společná kuchyně a jídelna. Penzion má vlastní parkovitě, zahradu a venkovní posezení.

Priessnitzovy léčebné lázně JeseníkPriesssnizova 12/299, Jeseník

Ubytování je nabízeno v lázeňských domech Priessnitz***, Lékařská Vila, J.Ripper***, Bezruč***, Wolker*** a Mír** v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Hotel Priessnitz*** disponuje luxusními apartmány. Cena od 260,-Kč/osoba/noc.

Apartmán, Hotel, Kongresové centrum, Lázně, úroveň ubytování ***


Sanatorium MoravanTeplice nad Bečvou, Teplice nad Bečvou

Komfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan pocházející z dvacátých let minulého století se tyčí nad údolím řeky Bečvy. Sanatorium se nachází v poklidné části lázní a je obklopeno zelení. Po rozsáhlé rekonstrukci, která byla ukončena v roce 1996, nabízí sanatorium Moravan svým klientům komplexní služby související s kardiorehabilitací a zároveň služby pro relaxaci a odpočinek, a to vždy za individuálního přístupu všech pracovníků. Pro klienty je k dispozici recepce po celých 24 hodin, kde si je možné zarezervovat či objednat veškeré nabízené služby. Najdete zde léčebné a relaxační procedury jako uhličité koupele, kyslíkovou terapii, EKG, biolampy, cvičnou ergometrii, zátěžovou ergometrii, inhalaci, elektroléčbu, magnetoterapii, podvodní masáže, parafín, individuální tělocvik.

Apartmán, Hotel, Kongresové centrum, Lázně, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Ubytování - Milan OkounRudé armády 44, Velké Losiny

Ubytování v soukromí v lázeňském městečku Velké Losiny v podhůří Hrubého Jeseníku na trase Šumperk - Jeseník. Apartmány s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou, TV/SAT, možnost WIFI připojení. Cena od 300,-/osoba/noc.

Apartmán, Lázně, Penzion, Ubytování v soukromí, Privát, Vila, Rodinný dům, úroveň ubytování ***