Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Zlínský

Kroměříž       Uherské Hradiště       Vsetín       Zlín       

Ubytování

Dovolená
Levné ubytování Valašské MeziříčíZašovská 461, Valašské Meziříčí

jednotlivce, firmy, turisty i dlouhodobé ubytování pro firmy, rodiny, studenty? Všechny byty jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Wi-fi připojení k internetu v ceně a možnost parkování před domem. Cena: Krátkodobé ubytování ? Standardní od 99 Kč /noc, Hotelové od 160 Kč/noc. Dlouhodobé ubytování ? od 3 500 Kč / měsíčně.

Levné ubytování www.hotelovy-dum.cz


Motorest Čertovy SkályLidečko 466, Lidečko

Láká Vás navštívit motorest s ?pekelným? názvem, nebo v něm strávit dovolenou? Tak neváhejte a přijďte! Motorest Čertovy skály leží v krásné beskydské přírodě v obci Lidečko nedaleko Vsetína. Nacházejí se zde známé skály ? vyhledávané centrum horolezců a turistů.

Apartmán, Hotel, Motel, Penzion, úroveň ubytování ***


Restaurace a ubytování "Na hřišti"Vigantice 44, Rožnov pod Radhoštěm

Restaurace a ubytovna "Na hřišti se nachází v areálu fotbalového hřiště, nabízí tak svým hostům v nočních absolutně klidné prostředí. Ubytovna prošla v roce 2006 kompletní rekonstrukcí.

Hostel, Ubytovna, Koleje


Sokolovna RoštínRoštín 190, Roštín

Sokolovna Roštín se zaměřuje především na školy v přírodě a sportovní soustředění. Naše ubytovací ceny začínají od 180kč/noc a jsme spíše taková rekreační ubytovna.

Sokolovna, úroveň ubytování *** Nekuřácký objekt


Sport HlukBoršická 1313, Hluk

sport - kultura - ubytování - stravování - rekreace

Hostel, Ubytovna, Koleje, úroveň ubytování *


Ubytovna AstorieMoravní 937, Otrokovice

Ubytování pro muže, 2 - 3 lůžkové pojkoje, wc, sprchy na patře, dále vybavený apartmán pro dva, vlastní kuchyňka, wc, sprcha. Ubytovna ASTORIE, Baťov, Otrovkovice, 577926106, 608401945, www.astorie.cz, cena 3200-3400/měsíc.

Hostel, Ubytovna, Koleje


UBYTOVNA POZIMOSRůmy 1741, Zlín

Levné ubytování v centru Zlíny

Ubytovna


Ubytovna U MLÉKÁRNYZámecká 2/57, Valašské Meziříčí

Ubytovna U MLÉKÁRNY ve Valašském Meziříčí - TV LCD, WIFI pro pracovníky firem pro dlouhodobé či kratší pobyty, víkendové pobyty pro rodiny, skupiny osob a pod. Parkování vozidel před ubytovnou.

Ubytovna, ubytování * Nekuřácký objekt