Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Zlínský

Kroměříž       Uherské Hradiště       Vsetín       Zlín       

Ubytování

Dovolená
Rekreační středisko U KlokanaU Zdravé Vody 71, Koryčany

Rekreační středisko se nachází v oblasti Chřibu v městečku Koryčany, položeno v rekreační oblasti, obklopeno zelení. K dispozici 15 lůžek v hlavní budově, 72 lůžek v chatkách, hřiště, ohniště, zahrádka, posezení u venkovního ohniště, společenská místnost, restaurace. Cena ubytování od 85,- Kč za lůžko v chatce, tábory a školy slevy, možnost stravování či pronájmu zařízené kuchyně.

Rekreační středisko, Hlavní budova, Chata


Pension a bufet U KŮLURusava 313, Rusava

Pension a bufet U KŮLU, Rusava - v klidném prostředí Vás rádi nakrmíme a napojíme v našem bufetu nebo uložíme k sladkému spánku na jednom ze čtrnácti lůžek ve 4 pokojích.

Penzion, úroveň ubytování *


r.s.chata Pod TesákemChvalčov 247, Tesák

Naše rekreační středisko se nachází ve středu hostýnských vrchů přímo na vrchu Tesák 700 m.n.m, odkud je nejvhodnější východisko všech turistických, cyklistických a v zimě také běžkařských upravovaných tras.

Chatky, Chata, úroveň ubytování *


Sport HlukBoršická 1313, Hluk

sport - kultura - ubytování - stravování - rekreace

Hostel, Ubytovna, Koleje, úroveň ubytování *


Škola v příroděProstřední Bečva 250, Prostřední Bečva

Škola v přírodě Prostřední Bečva o kapacitě 85 míst je umístěna v malebném zákoutí Valašska ? Vsetínských vrších ? v podhůří Soláně, v těsné blízkosti malé obce Prostřední Bečva, 1 km od Hutiska - Solanec a 8 km od Rožnova pod Radhoštěm.

Chata, Chatky, Rekreační středisko, úroveň ubytování *


UBYTOVNA POZIMOSRůmy 1741, Zlín

Levné ubytování v centru Zlíny

Ubytovna


Ubytovna U MLÉKÁRNYZámecká 2/57, Valašské Meziříčí

Ubytovna U MLÉKÁRNY ve Valašském Meziříčí - TV LCD, WIFI pro pracovníky firem pro dlouhodobé či kratší pobyty, víkendové pobyty pro rodiny, skupiny osob a pod. Parkování vozidel před ubytovnou.

Ubytovna, ubytování * Nekuřácký objekt