Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Chalupa v Hleďsebe ?Na samotě u lesa?

Chalupa (1923) se nachází v bývalé obci Hleďsebe, která do roku 1930 čítala 70 obyvatel německé národnosti. Po odsunu obyvatel vesnice postupně zanikla, zbyly pouze dvě chalupy. Chalupa má charakter samoty. V její blízkosti se nachází ještě jedna chalupa patřící téže rodině. Obě chalupy a přilehlý pozemek jsou oploceny. Přes pozemek protéká potok (možnost stavění hrází a pod).

Objekt je rekonstruován a stal se tak velmi příjemným a pohodlným místem k pobytu, vhodným zejména pro rodiny různého stáří či větší společnosti (domácí zvířata jsou po dohodě možná). více www.lokvenc.ic.cz

Poloha a okolí:

Chalupa je ideálním výchozím místem pro výlety po krásách Českého lesa, Chodska a okolí Bělska, Domažlicka a Přimdy. Chalupa se nachází přímo u lesa - ideální pro cyklo-turistiku, turistiku, procházky, houbaření, rybaření aj.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Přírodní koupaliště ? rybník Bystřičák, krytý bazén ? Přimda, Domažlice, Weiden.

Vyjížďky na koních ? Svržno.

Hrady, zámky ? Starý Herštejn, Přimda, Horšovský Týn, Poběžovice, Pivoň (klášter), Bor u Tachova, Kuželník ? Újezd Svatého Kříže.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Chalupa je vybavena celkem 12 lůžky. V přízemí obytné budovy je k dispozici jedna ložnice (2 lůžka), v patře je rozsáhlá ložnice rozprostírající se přes celý objekt s 10 lůžky (4x dvojlůžko + 2x jednolůžko). Dvojlůžka vedle sebe jsou od sebe opticky oddělena palubkovou stěnou a zatahovacími závěsy, aby bylo zajištěno částečné soukromí.

Stravování:

Vlastní - k dispozici plně vybavená kuchyně; elektrický sporák, nádobí, lednice a mikrovlnnou troubou, varná konvice, mycí prostředky, utěrka.

Příjezd a doprava k areálu:

V Bělé nad Radbuzou u čerpací stanice (v blízkosti vlakového nádraží) odbočíte směr Bystřice. V obci Bystřice odbočíte vlevo a pojedete dolů přes potok k lesu. Do lesa je vjezd zakázán! Před lesem je odbočka vlevo na lesní cestu, kterou po 300 m dojedete k naší samotě Hleďsebe.

Ceny a slevy:

200,-Kč za osobu/noc. www.lokvenc.ic.cz

Další informace a upozornění:

K chalupě je připojena stodola, v které je možno uschovat kola apod. V koupelně i kuchyni je zaveden centrální ohřev teplé vody z bojleru. Topení je lokální na tuhá paliva ? dřevo. Po dohodě jsou možné i přistýlky, či matrace na zem.

Nabídka práce a spolupráce:

www.lokvenc.ic.cz

Kontakty:

Chalupa v Hleďsebe ?Na samotě u lesa?
Hleďsebe 1
Bělá nad Radbuzou
Tel: 776 18 44 14
Email: t.lokvenc@gmail.com
Web: www.lokvenc.ic.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):