Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Autokemp Seč Pláž

Autokemp s travnatým povrchem se nachází na břehu sečské přehrady. Čtyřlůžkové chatky s kuchyňkou, lednicí a vlastním WC, dvoulůžkové s lednicí. Stany a karavany lze stavět do 2 rozdělených sektorů možnost elektrické přípojky je v obou sektorech. Vhodný i pro rybáře!

Přímo na kemp navazuje travnatá pláž s doplňkovými sportovními atrakcemi nejen pro dospělé, půjčovna lodí a sprcha na pláži jsou samozřejmostí. Úschovna kol, sportovní a dětská hřiště, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost, kuchyňka, dětský koutek. Prodejna základních potravin, ovoce a zeleniny, drogistického zboží, novinový stánek, rychlé občerstvení, zmrzlina, restaurace, několik příjemných hospůdek. Ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky. Parkování u chatek zdarma!

Poloha a okolí:

Sečská přehrada se nachází v centru Železných hor uprostřed rezervace CHKO Železné hory. Přímo nad přehradou Seč se vypíná romantická zřícenina hradu Oheb. Při svých výletech do okolí můžete navštívit například skanzen Vysočina na Veselém Kopci, keltské muzeum v Nasavrkách, hipologické muzeum ve Slatiňanech, loutkářské muzeum v Chrudimi, Perníkovou chaloupku pod Kunětickou horou, židovské památky a galerii v Heřmanově Městci, zříceninu hradu Lichnice, Berlova vápenka u Třemošnice nebo zámek Žleby.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Aquazorbing, aquabird, zorbing na pláži, půjčovna lodí a šlapadel, sportovní náčiní pro míčové hry, nedělní vyjížďky na koních, 2x týdně loutkové divadlo pro děti (hraje se za každého počasí), restaurace U Krbu- pravidelné diskotéky, občasné country vystoupení na pódiu (při špatném počasí v Restauraci AK Pláž).

Ubytování, pokoje a kapacita:

Čtyřlůžkové chatky s kuchyňkou, lednicí, pitnou vodou a vlastním WC za chatkou; Dvoulůžkové chatky s lednicí; Maringotka čtyřlůžková s lednicí; 400 el. přípojek využitelných nejen pro karavany, ale i pro stany.

Stravování:

Restaurace AK Pláž s hotovkami i minutkami, restaurace U Krbu, DASI, rychlé ovčerstvení v kempu. V cca 1km vzdálené Seči najdete další restaurace, pizzerie, pivnice a další.

Příjezd a doprava k areálu:

Čáslav (23km)- směr Žleby; Chrudim (18km)- směr Seč; Pardubice (30km)- směr Heřmanův Městec; Hlinsko (24km)- Trhová Kamenice; V Seči: na Náměstí Č. Strouhala doprava.

Ceny a slevy:

www.autokempsec.cz

Další informace a upozornění:

www.autokempsec.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.autokempsec.cz

Kontakty:

Autokemp Seč Pláž
Seč
538 07 Seč
Tel: 469 676 286
Email: kemp@autokempsec.cz
Web: www.autokempsec.cz
GPS: Loc: 49°50'34.212"N, 15°38'51.733"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):