Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Nivnická riviéra

Rekreační zařízení Nivnická riviéra se nachází v romantickém podhůří Bílých Karpat na okraji obce Nivnice. Koupaliště je letní oázou vodních a sportovních radovánek pro celou rodinu. Nabízí 33 m bazén pro kondiční i rekreační plavání, dětský bazén pro nejmenší a možnost levného ubytování. Koupaliště bývá napuštěno zhruba v období od poloviny června do konce srpna. Nabízíme levné ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školy v přírodě i spotrovní třídy a kluby.

Poloha a okolí:

Polohově je toto rekreační zařízení předurčeno jako základna pro pěší a cyklistické výpravy do okolních Bílých Karpat, stejně tak jako je možné navštívit blízké lázně Luhačovice, hrad Buchlov či jiné zajímavé památky. V sousedním Uherském Brodě se nachází centrum pohybových aktivit CPA Delfín (tobogán, whirpool, sauna,zábavný bazén atd). Poblíž areálu koupaliště (asi 50m) je restaurace Hotel Savary, s nonstop provozem.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Zařízení má výborné podmínky pro sportovní soustředění, školy v přírodě, školní výlety, podnikové akce, třídní srazy a pro rodinnou rekreaci.

Součástí areálu jsou 4 tenisové kurty, přírodní ohniště s posezením a beach-volejbalový kurt. V areálu je možnost zapůjčení jízdních kol, v blízkosti (cca 300 m) je atletické hřiště.

CHKO Bílé Karpaty, která začíná hned za obcí, nabízí vhodné terény pro turisty a cykloturisty a také množství přírodních zajímavostí pro milovníky přírody.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Součástí objektu je 10 bungalovů, které jsou od koupaliště odděleny pouze plotem a rekreanti mají volný přístup. Celková kapacita je 48 lůžek. Pro ubytované možnost WIFI připojení zdarma.

Stravování:

Stravování je možno zajistit v blízkém hotelu Savary (cca 50 m).

Příjezd a doprava k areálu:

www.nivnicka-riviera.ic.cz

Ceny a slevy:

Podrobný ceník naleznete na www.nivnicka-riviera.ic.cz

Další informace a upozornění:

www.nivnicka-riviera.ic.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.nivnicka-riviera.ic.cz

Kontakty:

Nivnická riviéra
Na Výsluní 400
68751 Nivnice
Tel: 722 145 322
Email: nivnicka-riviera@ic.cz
Web: www.nivnicka-riviera.ic.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):