Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Obec Milovice

Camp Milovice se nachází mezi Hradcem Králové a Jičínem ve Východočekém kraji na pomezí turistického regionu Český ráj a Hradecka. Rozloha kempu je 3,60 ha a ubytovat se zde mohou jak návštěvníci s obytnými přívěsy, tak stany. K dispozici je 65 elektrických přípojek (10AMp). Kapacita 60 karavanů a 40 stanů. Dále nabízíme pobyt v 2,3,4 lůžkových chatkách nebo ve stabilních obytných přívěsech, pokojích a a apartmánu o celkovém počtu 190 lůžek.V ubytovacích zařízeních je možnost vaření, lednička, vařič, rychlovarná konvice a temperování. Pro MIMINKA možnost zapůjčení cestovní postýlky a vana s přebalovacím pultem.

?5 moderních sociálních zařízení (WC, sprchy) + samostatné zařízení pro vozíčkáře?několik samostatných kuchyněk ?prádelna s automatickou pračkou a sušičkou ?restaurace Klub, Občertvení Sluníčko a Cocktail bar / pizza /, prodejna potravin ?2 centrální krby ?koupaliště s upravovanou vodou a skluzavkou ?sportovní areál (minigolf, tenis, volejbal, paintball, fotbal a automatická kuželna), ?dětský koutek (brouzdaliště se skluzavkou, houpačkami, kolotočem, trampolínou a pískovištěm) ?velká šachovnice ?animační programy, posezení s hudbou, dětská odpoledne ?možnost použití platebních karet VISA Card, EURO Card, American Expres Card, Master CardPro relaxaci a zpříjemnění pobytu nabízíme služby rehabilitační, kosmetické a kadeřnické.

V celorepublikovém hodnocení zaujímá camp jedno z předních míst! Je vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha a okolí:

15 km - Zámek Hrádek u Nechanic: Zámek ve slohu anglické gotiky z let 1839 - 54. Prohlídkový okruh vede 36 místnostmi. Anglický park s golfovým hřištěm.

16 km - Hrad Pecka, 18 km - ZOO SAFARI Dvůr Králové, 25 km - Zámek Kuks, 27 km - Zámek Karlova Koruna, 14 km - Velký Vřeštov

Obec vznikla ve 13. stol. jako městečko pod hradem, který byl pobořen r. 1467. Zbytky valů na zalesněném vrchu nad obcí. Kostel Všech svatých původně gotický byl zbarokizován r. 1723. Rekreační Velkovřešťovský rybník (26 ha).

35 km - Prachovské skály, 45 km - Zámek Hrubá Skála

15 km - Chlum u Hradce Králové - muzeum bitvy 1866 a rozhledna: K rozhodující bitvě ve válečném střetnutí Rakouska a Pruska došlo dne 3. červnce 1866 v prostoru mezi říčkou Bystřicí a řekou Labem západně od Hradce Králové. V bitvě byli po celodenních bojových akcích Rakušané poraženi. K nejkrutějším bojům došlo dopoledne v lese Svíb a odpoledne byl sveden neúprosný boj o výšinu Chlum. V místech kde se dneska říká Úvoz mrtvích ztratili Rakušané během 20 minut 10 000 mužů.

5 km - Hořice - muzeum a sochařské sympozium: Město kamenné krásy. Barokní kostel Narození P. Marie, sochařská škola (1884), sochy ve Smetanových sadech, na vrchu Gothard (hřbitovní portál, Jan Žižka, sochařský park) i po městě, galerie plastik, městské muzeum, Masarykova vež samostatnosti, výroba hořických trubiček, závodní silniční okruh 300 zatáček.

25 km - Betlem u Kuksu - sochy v lesoparku

15 km - Cerekvice nad Bystřicí: Obec připomínaná r. 1357. Kostel Zvěstování P. Marie byl původně gotický. Na jeho místě byl vystavěn roku 1719 kostel barokní s průjezdní veží snad podle Santiniho. Barokní zámek na místě gotické tvrze vyhořel r. 1935. Opraven r. 1936, slouží jako škola. Na hřbitově pomníky padlým z r. 1866 a hrobka posledního majitele panství, rytíře z Kleebornu.

16 km - Lázně Bělohrad: Kostel Všech svatých, Anenské slatinné lázně (pohybové ústrojí), přírodní park Bažantnice, rodiště spisovatele K. V. Raise (památník a pomník), Fričovo muzeum, působiště národopisného souboru Hořeňák. Každoročně v červnu se zde konají národopisné slavnosti písní a tanců. Místo rekreace a odpočinku, malebné okolí.

25 km - Zámek Karlova koruna Chlumec nad Cidlinou: Chlumecký zámek, který nahradil starý hrad stojící jižně od města, je situován uprostřed anglického parku o rozloze 200.000 m čtverečních, na návrší pohledově ovládajícím okolní krajinu. Byl zbudován v letech 1721 - 1723 jako venkovská rezidence hraběte Františka Ferdinanda Kinského, pozdějšího nejvyššího kancléře Království českého, podle plánů jednoho z nejvýznamnějších architektů českého baroku Jana Santiniho - Aichla, který patrně navrhl i severně stojící kapli Zvěstování Panny Marie. Název Karlova Koruna dostal zámek na počest císaře Karla VI., který tu pobýval v roce 1723, po své korunovaci v Praze.

18 km ? Zvičina: Nejvyšším bodem Zvičinského hřbetu a nejvyšším vrchem Podkrkonoší je Zvičina. Vrch dosahuje nadmořské výšky 671 metrů, převyšuje o 370 metrů město Dvůr Králové nad Labem a o 330 metrů Miletínskou kotlinu. Vrch vévodí celému kraji, má zvonovitý tvar, na severní straně je zalesněný. Zvičina poskytuje mimořádně rozsáhlý kruhový výhled. Lze shlédnout celé Krkonoše, Rýchory, Krkonošské podhůří, Broumovskou vrchovinu, Orlické hory, Novoměstsko, Záchlumí, Jičínsko, Novopacko a dále. Jsou vidět Trosky (Český ráj), Ještěd, Říp a mnohé další významné vrchy. Tradice praví, že za jasného počasí jsou vidět věže chrámu sv. Víta (Praha). Ze Zvičiny lze přehlédnout jednu třetinu Čech. Na Zvičině se dnes již ojediněle nacházejí polodrahokamy (acháty, karneoly, jaspisy, dříve i topasy a chalcedony). Pokusně na jižním svahu Zvičiny těžila vrchnost z Bílých Poličan po roce 1720 stříbro, avšak s mizivým úspěchem. Zajímavým územím jsou Zátluky - polesí v Libotovském hřbetu. Jsou v prostoru zaniklé středověké vsi, v lese je rybník s okrouhlým ostrůvkem, zbytkem tvrze ze 14. století.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

paintball, minigolf, kuželna, fotbal, volejbal, plážový volejbal, nohejbal, tenisové kurty, stolní tenis, ruské kuželky, velká šachovnice. Kulturní program po celé léto, animační programy, večery s hudbou, westernové dny

Ubytování, pokoje a kapacita:

Uybtovací kapacita 190 lůžek - 2,3,4 lůžkové chatky a stabilní karavany, pokoje a apartman

Stravování:

Restaurace v místě možnost plné nebo polopenze, obědová meníčka, pizza bar, občertvení fast-food

Příjezd a doprava k areálu:

Příjezd bez úproblému po asfaltovéé silnici, parkování u chatek

Ceny a slevy:

Cena sezona 170,- / lůžko

Mimosezona 160,-/ lůžko

Školy, skupiny a pod. 130,- / lůžko

Další informace a upozornění:

www.campmilovice.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.campmilovice.cz

Kontakty:

Obec Milovice
Milovice 46
50801 Milovice u Hořic
Tel: 493698149
Email: PetraPokorova@seznam.cz
Web: www.campmilovice.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):