Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Apartments Vysehrad

Ubytování v klidné ulici pod hradbami Vyšehradu, vzdálené jen 5 minut tramvají od středu města, je vhodné jak pro individuální turisty, tak i pro rodiny s dětmi nebo obchodní klientelu. Vítáni jsou u nás i hosté cestující s domácími mazlíčky. Nabízíme hotelové pokoje v secesním domě z počátku 20. století . Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Jsou vybaveny minibarem, budíkem, telefonem a konvicí pro přípravu kávy nebo čaje, popř. TV + Sat. Pokud máte vlastní laptop, můžete se bez problémů připojit na internet. K ubytování poskytujeme hotelové služby.

Poloha a okolí:

Silueta Vyšehradu s věžemi kostela sv. Petra a Pavla dominuje pohledu na jižní část historické Prahy. Skalnatý útes na pravém vltavském břehu byl zřejmě od pradávna opevněn a byl údajně sídlem bájných knížat české mytologie. Císař Karel IV. dal v té době už opuštěný Vyšehrad obnovit, avšak v r.1420 jej pobořili husité. Od roku 1654 byl potom přestavován na barokní pevnost, jejíž hradby spolu se třemi branami se plně zachovaly.

Nejstarší vcelku dochovanou památkou Vyšehradu je rotunda sv. Martina z 11.století. Uprostřed parkové úpravy se nachází nejvýstavnější stavba vyšehradské akropole, kapitulní chrám sv. Petra a Pavla, proboštské a kanovnické domy a další památky, jako např. monumentální sousoší postav české mytologie, vytvořené J.V.Myslbekem. Památníkem slavné minulosti je vyšehradské národní pohřebiště významných osobností české vědy a umění.

Vyšehrad je malebnou pražskou čtvrtí, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Kromě bývalé pevnosti je proslavená i stavbami Josefa Chochola, nejvýznamnějšího představitele českého architektonického kubismu.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Fitness centrum, které je vzdáleno 50 metrů od nás, nabízí mj. masáže, aeromasáže, rejky a solárium. Nedaleko je Plavecký stadion Podolí.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Dvoulůžkový pokoj (Standard Room) - standardní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (popř. twin) a možností přistýlky. Koupelna je vybavena sprchovým boxem, umyvadlem, toaletou a vysoušečem vlasů.

Nadstandardní dvoulůžkový pokoj (High Standard Room) - nadstandardní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (popř. twin) a možností až tří přistýlek. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a vysoušečem vlasů.

Apartmá (Two-Room Suite) - apartmá s manželskou postelí (popř. twin) v ložnici a možností až dvou přistýlek ve vedlejším pokoji. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a vysoušečem vlasů.

Apartmán s kuchyňkou (Apartment with Kitchenette) Klasický apartmán s kuchyňkou je tři minuty chůze od naší recepce. V apartmánu je obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, samostatná kuchyňka (plynový sporák, lednice, mikrovlnná trouba) a koupelna. V obývacím pokoji je možnost až dvou přistýlek.

Na přání je možné zajistit snídaně v restauraci vzdálené tři minuty chůze.

Stravování:

Od 7:30 do 10:00 hod se podává snídaně v hotelové restauraci,další stravování dle vlastního výběru možné

Příjezd a doprava k areálu:

Z letiště: Veřejnou dopravou, autobusem č.119, který jezdí pravidelně každých 15 minut od 4:30 hod. až do půlnoci, se dopravíte na stanici metra Dejvická, odkud pojedete do stanice Staroměstská. Zde přesednete na tramvaj č.17 a vystoupíte na zastávce Výtoň. Naše budova (Vratislavova 38) je pět minut chůze od zastávky. Mikrobusem společnosti Čedaz (tel. 220114296). Letištním taxi, Fix Car (tel. 220113892). Cena za taxi do centra města by se měla pohybovat okolo 650,- CZK.

Ze železniční stanice: Z Hlavního nádraží jeďte tramvají č.9 do zastávky Jindřišská. Zde přesedněte na tramvaj č.3 a vystupte na zastávce Výtoň. Naše budova (Vratislavova 38) je pět minut chůze od zastávky. Z Holešovického nádraží jeďte tramvají č.17 a vystupte na zastávce Výtoň. Naše budova (Vratislavova 38) je pět minut chůze od zastávky.

Z autobusového nádraží: Z autobusového nádraží Florenc jeďte tramvají č.3 a vystupte na zastávce Výtoň. Naše budova (Vratislavova 38) je pět minut chůze od zastávky.

Ceny a slevy:

http://www.apart-vysehrad.cz/cz/cenik.html. Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc podle sezóny. Ceny jsou stanoveny při obsazenosti pokoje dvěmi osobami. Cena za přistýlku je 500,- CZK po celý rok. Při obsazenosti pokoje jednou osobou je sleva 200,- CZK. Snídaně 150,- CZK. Děti do tří let jsou ubytovány zdarma. Ceny pro dlouhodobé pobyty jsou tvořeny dohodou. Zvýhodněná nabídka pro dlouhodobé pobyty platí v měsících listopad-březen s výjimkou svátků. Ceny v EUR jsou orientační.

Další informace a upozornění:

Parkování v uzamčeném dvoře je možné po předběžné rezervaci a je za poplatek. Děti do tří let jsou ubytovány zdarma.

Nabídka práce a spolupráce:

www.apart-vysehrad.cz

Kontakty:

Apartments Vysehrad
Vratislavova 38
128 00 Praha 2 - Vyšehrad
Tel: +420224915150
Email: info@apart-vysehrad.cz
Web: www.apart-vysehrad.cz
GPS: Loc: 50°3'56.258"N, 14°25'12.552"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):