Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Hotel Miskov

Náš hotýlek je romantický, zřízený v objektu starém 160 let. Máme 8 pokojů s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází restaurace v mysliveckém stylu a společenská místnost. Máme i zahradní restauraci, díky květům v létě pestře barevnou. Parkoviště se nachází u hotelu.

Poloha a okolí:

Najdete nás v Myslkově, v krajině mezi Sedlčany a Táborem, s názvem Středočeská hrbatina, Český Merán či Česká Sibiř nebo také Malá Šumava. Pro tak malebnou krajinu, opředenou dávnou historií (žili zde i keltové) a bájemi, tajemnou svými malebnými kouty se spousty nádherných obřích kamenů (některé z nich mají prý léčivou schopnost) máme mnoho názvů. Celá krajina je protkaná cyklotrasami, turistickými cestami a naučnými stezkami.

V létě je můžete absolvovat na kolech, a když se krajina zahalí do bílého roucha, tak na běžkách. Nejvyšší vrch je Javorová Skála (723 m), opředená pověstí o čertově kopytě. Myslkov se nachází pod touto horou, 610 m nad mořem. Je to malá osada obklopená lesy a loukami. Nedaleko od Myslkova se nachází Myslkovský dolmen (kámen který léčí). V celé naší republice jsou pouze tři dolmeny.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Sportovní vyžití v hotelu

K hotýlku patří tenisový kurt, hřiště, pro nejmenší dětské oplocené hřiště a zahrada s ohništěm.

Možnosti sportování v blízkém okolí: Několik koňských farem, které pořádají vyjížďky i s výukou. Golfové hřiště Čertovo břemeno. Paintball, sjezdové lyžování Monínec, ski areál Kvasejovice (2 km), cyklotrasy, turistické cesty, trasy pro běžky, sportovní rybolov (rybníky) Nové Dvory a Vrchotice, koupání, Pochod Praha ? Prčice.

Památky a naučné stezky (včetně vzdáleností): toulky po nesnadných cestách za megality (kameny), které mají dle mínění senzibilů energetickou sílu a především léčivé účinky. Myslkovský dolmen a obětní kámen (1 km). Veletínský menhir, menhiry u Chlistova (3,3 km), Čertovo břemeno na Javorové skále, procházky za kapličkami Českého Meránu, naučná stezka okolo Petrovic s Husovou kazatelnou (7 km), zámky a hrady - Vysoký Chlumec (7,5 km), Vrchotovy Janovice (14,4 km), Orlík, Zvíkov, historické město Tábor (20 km), zbořeniště hradů Zvěřinec (2,7 km) a Borotín (14,1 km), větrný mlýn u Příčov (13,4), rozhledna u Petrovic (8,7 km), Chýnovské jeskyně, skanzen Vysoký Chlumec (7,5 km), hvězdárna Sedlčany (10 km).

Ubytování, pokoje a kapacita:

8 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Maximální kapacita 38 lůžek.

Stravování:

možnost polopenze po domluvě i plné penze.

Příjezd a doprava k areálu:

www.hotelmiskov.cz/index.html

Ceny a slevy:

www.hotelmiskov.cz/index.html

Další informace a upozornění:

www.hotelmiskov.cz/index.html

Nabídka práce a spolupráce:

www.hotelmiskov.cz/index.html

Kontakty:

Hotel Miskov
osada Myslkov 13
25791 Sedlec - Prčice
Tel: 317834570
Email: Hotel_Miskov@email.cz
Web: www.hotelmiskov.cz/index.html
GPS: 49°33'48.33" 14°27'26.88"

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):