Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Lázeňský léčebný dům Praha

Stravování- plná penze 290,-- Kč/den/l os, polopenze 180,-Kč/den/l os, výběr jídel, dietní strava, cukrárna, venkovní letní terasa. Vnitřní bazén 12,5x7, 5x 1,30m, bezchlórová úprava vody, letní terasa. Balneoprovoz-léčebné procedury - vodoléčba, inhalace, masáže, elektroléčba, parafin, rašelina, tělocvik, ojedinělé diagnostické vyšetření atd. Salonek 25 míst, tělocvična, posilovna. Léčebné i rekreační pobyty, wellness. Zajistíme i školení, společenské akce a různá setkání firemní či rodinná. Parkoviště v blízkosti objektu.

Poloha a okolí:

Léčebný dům je situován v Pražské čtvrti, asi 10 min. od lázeňského centra a 20 min. od přehrady Pozlovice. V blízkosti se nachází sportovní areál s tenisovými a víceúčlovými hřišti, minigolfem a bowlingem. Na přehradě je možno provozovat vodní sporty a nachází se zde nový letní aquapark. Okolí je vhodné pro ŕekreační procházky i náročnější turistiku.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Sportovní vyžití je možné i v rámci města - tenis, nová plovárna, lyžařský svah s 250 m dlouhým vlekem a večerním osvětlením, asi 30 min od léčebného domu. Při dobrých sněhových podmínkách je v okolí i několik upravených běžeckých stop.Kulturní akce jsou bohatě zastoupeny zejména v hlavní letní sezoně - Lázeňské divadlo, Kulturní dům Elektra, lázenské koncerty, několik zábavných podniků. Léčebný dúm Praha nabízí celoročně taneční večery. Možnosti výletů jsou široké - od pěší turistiky po nejbližším okolí až po autobusové či individuální zájezdy - Zlín, Vizovice, Vsetín, Rožnov p.R., Uherský Brod, Uherské Hradiště, Velehrad, Buchlovice, Buchlov, Kroměříž, jižní Morava i Slovensko. Zájezdy nabízejí místní agentury Luhanka a Luhainfo.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, SWC, TV, připojení WIFI. Kapacita 130 lůžek, část s balkonem, výtah.

Stravování:

Celodenní i polopenze, výběr z několika jídel, možnost diet.

Příjezd a doprava k areálu:

Místní autobusová doprava směr Pozlovice-Podhradí, z autobusového a vlakového nádraží k hotelu. Zastávka asi 30 m od hotelu - Pražská čtvrť.

Ceny a slevy:

Balíčky služeb - ubytování + stravování + procedury

www.luhacovicepraha.com

Další informace a upozornění:

Last minute - termín od 3.3. do 10.3.2012 - cena 3960.- Kč za 7 nocí, více na www.luhacovicepraha.com

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Lázeňský léčebný dům Praha
Leoše Janáčka 379
763 26 Luhačovice
Tel: 577 131 102, 577 194 100
Email: recepce@luhacovicepraha.com, kneblova@luhacovicepraha.com
Web: luhacovicepraha.com
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):