Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

A. V. Pension Praha

Pension nabízí komfortní ubytování v 8 vkusně zařízených dvoulůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny minibary, WiFi připojením na Internet, budíkem, fénem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem, TV se satelitem.

V podkrovních pokojích možnost klimatizace.

Snídaně podáváme formou švédského stolu.

K domu náleží pěkná zahrada s posezením, krbem a bazénem. Parkování je možné před objektem v ulici Malebná, nebo za poplatek v blízkých hlídaných garážích P+R v obchodním Centru Chodov.

Poloha a okolí:

Penzion je v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Na stanici metra Chodov Vám poslouží svými službami nové obchodně-společenské Centrum Chodov se širokou nabídkou obchodů a služeb, nebo administrativní centrum světových firem V Parku Chodov.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

V sousedství, v Zakouřilově ulici se nachází velice zajímavá galerie Cesty ke světlu (výtvarná díla Zdeňka Hajného).

Nedaleko najdete historickou kruhovou budovu - stavbu ze 13. století - Chodovská tvrz, kde je koncertní sál, galerie a restaurace.

Centrum Prahy nabízí nepřeberné možnosti kulturního a společenského vyžití. Některé typy najdete na našem facebooku.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Penzion i pokoje si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce na našich www.pension-praha.cz.

Stravování:

Poskytujeme ubytování se snídaní (Bed&Breakfast). V okolí našeho domu se nachází několik výborných restaurací, kde se dá dobře a levně povečeřet, např. Vinárna U Papežů, Restaurace Chodovská Tvrz, nebo Restaurace na Rychtě .

Příjezd a doprava k areálu:

GPS: Loc: 50°1'58.67"N, 14°29'41.55"E

Z dálnice D1 od Brna sjezdem 2B, rovně přes světelně řízenou křižovatku, Chilskou ulicí kolem stanice metra Opatov na Litochlebské náměstí, z kruhového objezdu ulicí Turkova; odbočit vlevo, ulicí Starochodovská do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, pension je čtvrtý dům po pravé straně. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

Z dálnice D1 od centra Prahy za benzínovou stanicí Agip sjezdem k obchodnímu centru Chodov, na světlech odbočíit doprava a podjet dálnici ulicí Pod Chodovem. U následujícího mostu odbočit vpravo na Türkovu ulici, z té odbočit doprava a po několika metrech opět doprava do Starochodovské ulice. Starochodovskou obloukem doleva do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, penzion je čtvrtý dům po pravé straně.. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

Z letiště jeďte autobusem č. 119 na stanici metra Dejvická (metro trasy "A"). Trasou "A" jeďte na stanici metra Muzeum, kde přestoupíte na trasu " C " a dále pojedete až do stanice Chodov.

Z Hlavního nádraží nebo nádraží Praha Holešovice jeďte přímo linkou ?C? na stanici metra Chodov (směr Háje).

Na stanici metra Chodov vystoupíte prvním východem vlevo směr Starochodovská ulice, Chodov; nahoře po levé straně je most pro pěší přes dálnici D1, přes který přejdete. Malebná ulice je druhá příčná za mostem. Zde odbočte doleva. Náš dům č. p. 75 je čtvrtý po levé straně (mezi příčnými ulicemi K Dubu a K Remízku).

Ceny a slevy:

Aktuální ceník najdete na www.pension-praha.cz Cena ubytování se snídaní se pohybuje od1290 do 1890,-Kč/dvoulůžkový pokoj a noc.

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

A. V. Pension Praha
Malebná 1172/75
149 00 Praha 4 - Chododv
Tel: +420 603 164 374
Email: info@pension-praha.cz
Web: www.pension-praha.cz
GPS: Loc: 50°1'58.67"N, 14°29'41.55"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):