Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Ubytování u Součků

Levné a hezké ubytování v rodinném domě, který se nachází v klidné lokalitě v blízkosti centra Jindřichova Hradce v jižních Čechách.

Ubytování U Součků má kapacitu 9 lůžek + 1 přistýlka. Poskytujeme ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a v jednom dvoulůžkovém. Na každém pokoji je umístěn barevný televizor a připojení k internetu pomocí bezdrátové sítě Wifi. K dispozici je kuchyňka s vybavením (elektrický sporák, chladnička, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, jídelní souprava). Ubytování nabízí také občerstvení s posezením. Parkuje se před objektem. V objektu se nachází kadeřnictví a holičství Lenna.

Poloha a okolí:

V blízkosti centra. V okolí zámek, muzeum, aquapark, wellness.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Sportovní vyžití: Pro náruživé sportovce jsou v blízkosti tenisové a volejbalové kurty, krytý plavecký bazén a upravené cyklostezky. Velkým lákadlem pro obyvatele a návštěvníky Jindřichova Hradce je jeden z nejmodernějších aquaparků v ČR. Aquapark je v provozu denně v letních měsících od 10:00 do 20:00 hodin.

Kulturní vyžití: Jindřichův Hradec je známý svým krásným zámkem, který se odráží na hladině rybníka Vajgar. Původní hrad byl postaven v renesančním a gotickém stylu. V letních měsících se koná na nádvoří zámku divadelní představení, které stojí zato navštívit. V současné době patří k největším turistickým lákadlům Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci a výlety parní lokomotivou do okolí. 20 km od Jindřichova Hradce se nachází romantický zámek Červená Lhota, zřícenina hradu Landštejn a mnoho zajímavých míst, které se stanou nezapomenutelným zážitkem pro každého z nás.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Ubytování U Součků má kapacitu 9 lůžek + 1 přistýlka. Poskytujeme ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a v jednom dvoulůžkovém.

Stravování:

Ubytování s občerstvením, snídaně dohodou.

Příjezd a doprava k areálu:

Z centra, na kruhovém objezdu doleva k Sídlišti Vajgar. První ulice vpravo: Kasárenská.

Ceny a slevy:

Ceny od 250 - 500,-Kč, podle počtu lidí a strávených dnů.

Další informace a upozornění:

V domě se nachází i Kadeřnictví Lenna, možnost objednávky na tel: 723122635, http://kadernictvilenna.webnode.cz, ceny od 80,- Kč za pánský střih.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Ubytování u Součků
Kasárenská 234/III
377 01 Jindřichův Hradec
Tel: 723 122 635
Email: ubytovaniusoucku@centrum.cz
Web: http://ubytovaniusoucku.cz/
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

21-05-2011 08:47
má někdo zájem o ubytování na chalupě v České Kanadě volejte na 723122635

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):