Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Camp a Hotel Lávka Chocerady

Rekreační areál Lávka Chocerady se nachází přímo u řeky Sázavy cca 35 km jihovýchodně od Prahy. Rozloha areálu činí 25 000 m?, z toho oplocená plocha je 10 000 m?, má vlastní vstup do řeky s možností kotvení lodí.

Situování a rozloha nabízí různorodé využití (letní tábory, školy a školky v přírodě, školení, teambuildingy, rauty, svatby, oslavy či koncerty).

Poloha a okolí:

Rekreační areál Lávka Chocerady se nachází se v překrásné sázavské přírodě asi 30 km od Prahy.Údolí je na pravém břehu otevřeno do svažitého, zastavěného území a na levém břehu je uzavřeno stejným zalesněným svahem, na jehož vrcholku je zámek Komorní Hrádek.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Areál je jako stvořený pro sportovní vyžití. Nachází se zde tenisový kurt, volejbalové hřiště, bazén, malé fotbalové hřiště a dětský koutek. Další aktivity, které zde můžete provozovat jsou: koupání v řece Sázavě, rybaření, půjčovna horských kol, billiard, stolní tenis, aerobik. Vhodné prostředí pro vyznavače cykloturistiky všech věkových kategorií. Ani pěší turisté zde nepřijdou zkrátka. V Posázaví se nalézá mnoho turistických tras, určených ke krátkým i dlouhým procházkám. Okolní lesy jsou vyhledávány houbaři. V blízkosti areálu se nachází renesanční zámek Komorní Hrádek, kde v sezóně probíhají prohlídky s průvodcem. Nedaleko od Chocerad můžete navštívit hrad Český Šternberk a zámek Konopiště, pro vyznavače golfu je zde 27-ti jamkové golfové hřiště. Zajistíme pro Vás i firemní akce pro více než 500 osob včetně technického vybavení a rautového občerstvení.

Ubytování, pokoje a kapacita:

K dispozici je ubytovací zařízení hotelového tipu s kapacitou 46 lůžek + 8 lůžek v chatičkách. Nabízíme: 1 x jednolůžkový pokoj, 3 x dvoulůžkový pokoj, 5 x třílůžkový pokoj a 6 x apartmán ? čtyřlůžkový pokoj ( 2 pokoje + sociální zařízení), 2 x chatička ( 4 lůžková). Případně možné přistýlky do pokojů. Všechny pokoje a chatičky mají kompletní sociální zařízení.

Stravování:

Součástí areálu jsou rovněž 2 restaurace, kde je možno poskytovat celodenní stravování.

Příjezd a doprava k areálu:

Pojedete-li po dálnici D1 směrem na Brno a na 29 km (EXIT 29) z dálnice odbočíte, po třech kilometrech přijedete do údolí řeky Sázavy, která protéká obcí Chocerady. Poté přejedete most a dáte se kolem kostela doprava.

Autobus: V Praze pojedete metrem A na konečnou stanici SKALKA a odtud jezdí autobus přímo do Chocerad ? doba jízdy cca 1 hodina.

Vlak: V Praze pojedete metrem C na stanici HLAVNÍ NÁDRAŽÍ a odtud jede vlak přes Čerčany do Chocerad ? doba jízdy cca 1 hod. 20 minut.

Ceny a slevy:

Jednolůžkový pokoj - víkend - 320,- Kč. Jednolůžkový pokoj - 300,- Kč. Jednolůžkový pokoj (pobyt delší než 1 den) - 280,- Kč. Dvoulůžkový pokoj/cena pro dvě osoby - 560,- Kč. Apartmán 2+2 (se sociálním zařízením)- 900,- Kč. Chatička 1/4 osoby( se sociálním zařízením)600,- Kč. Třílůžkový pokoj - 750,- Kč.

Stravování: Snídaně: 70,-Kč. Polopenze: 170,-Kč. Plná penze: 250,-Kč.

Další informace a upozornění:

www.lavkachocery.cz, www.lavka.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.lavkachocery.cz, www.lavka.cz

Kontakty:

Camp a Hotel Lávka Chocerady
Chocerady 222
257 24 Chocerady
Tel: +420 731 456 767, +420 317 792 316
Email: lavkachocerady@lavka.cz
Web: www.lavkachocery.cz, www.lavka.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):