Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Hotel GOETHE

Budova, která prošla v roce 2008 celkovou rekonstrukcí, odpovídá současným požadavkům na relaxaci, léčení a aktivní odpočinek. Hotel je vhodný především pro hosty, kteří si chtějí odpočinout od městského ruchu, stresu a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nabízíme vám pohodlné, prostorné a moderně vybavené pokoje, balneo, bazén, saunu, stylovou restauraci se dvěma sály a letní terasy. Romantická je i jízda v kočárech, které lze přistavit přímo k hotelu.

Poloha a okolí:

Lázeňský hotel Goethe se nachází v přírodní rezervaci Slavkovský les v blízkosti světově známého lázeňského města Mariánské Lázně.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

V okolí hotelu jsou vynikající podmínky pro sportovní vyžití-golf,cyklistika,nordic walking, lyžování. Ve volném čase nabízíme výlety po nejbližším okolí západních Čech a do Německa.

Ubytování, pokoje a kapacita:

29 pokojů.

Stravování:

Restaurace

Příjezd a doprava k areálu:

Autem

Ceny a slevy:

Od 900Kč/osoba

Další informace a upozornění:

www.hotel-goethe.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.hotel-goethe.cz

Kontakty:

Hotel GOETHE
Závišín 3
353 01 Mariánské Lázně
Tel: +420 354 402 611
Email: recepce@hotel-goethe.cz
Web: www.hotel-goethe.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):