Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Club Hotel Praha

Čtyřhvězdičkový CLUB HOTEL PRAHA - Průhonice se nachází na okraji Prahy, v příjemném prostředí chráněné krajinné oblasti. S hotelem také sousedí dendrologická zahrada. Hotel je vyjímečný a ojedinělý v nabídce sportovně relaxačních služeb. Tenis, squash, badminton, bowling, stolní tenis v kombinaci s moderní posilovnou a bazénem se slanou vodou a hydroterapeutickými prvky.

Pro své klienty nabízí hotel,ubytování ve zajímavém stylu Retro, organizování sportovních, slavnostně společenských, gastronomických, cateringových a konferenčních akcí na klíč.

Poloha a okolí:

CLUB HOTEL PRAHA - Průhonice se nachází na okraji Prahy, v příjemném prostředí chráněné krajinné oblasti Botiče, v blízkosti obce Průhonice, která je známa díky Průhonickému zámku a krásnému parku, jenž je chráněný organizací UNESCO. S hotelem také sousedí dendrologická zahrada s 5.000 druhy dřevin a trvalek na celkové ploše 80 ha

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Široké možnosti sportovního vyžití nabízí moderně vybavená sportovní hala s mnoha druhy sportovišť a venkovní sportovní areál.

Sportovní centrum o celkové ploše 7.500 m2 poskytuje standardně tato sportoviště: 6 krytých tenisových kurtů, 4 venkovní tenisové kurty s umělým osvětlením, 8 badmintonové kurty, 2 squashové dvorce, 2 bowlingové dráhy.

ONLINE SPORT REZERVACE

Od srpna 2006 badminton, bowling, squash, tenis, masáž rychle a jednoduše přes INTERNET. rezervujte se

Alternativní výbava: 4x volejbal, 3x sálová kopaná, 1x basket, 4x stolní tenis, 2x házená.

Další vybavenost: 2 sauny, relaxační bazén, fitness - technogym, billiard (1 karambol, 1 pool), šipky, sport bar, sportshop.

Relaxační bazén o rozměrech 6 x 12 metrů, hloubka 140 cm, voda 29°C, mírně slaná, protiproud. Chlorid sodný, obsažený ve vodě, umožňuje unikátní způsob úpravy elektrolýzou. Výsledkem je voda s vynikajícími hygienickými parametry bez dodávání agresivního chloru. Díky tomu je vhodná i pro alergiky, kojence apod.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Hotel nabízí ubytování v celkem 100 moderně zařízených centrálně klimatizovaných pokojích, z toho 24 pokojů s manželskou postelí, 70 pokojů s oddělenými postelemi, 4 apartmány a 2 pokoje pro tělesně postižené. Okna všech pokojů jsou situována do tiché přírodní scenérie chráněné krajinné oblasti Botiče, zcela mimo dopravní ruch. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, koupelnou, telefonem s přímou volbou, satelitním TV, rádiem, minibarem, vysoušečem vlasů, PC přípojkou a apartmány trezorem.

V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně (podává se od 7 do 10 hodin v hotelové restauraci), využití bazénu, sauny a fitness ve sportovním areálu, parkoviště,

Stravování:

Hotelová restaurace ? snídaně se podávají bufetem. Otevírací doba: 7 ? 10 hod.

Česká Chalupa - restaurace zasazená do klidné přírody s letní Skalní terasou nad venkovními tenisovými kurty. Najdete zde mnoho druhů jídel z české i mezinárodní kuchyně. Otevírací doba: 12 ? 24hod.

Lobby bar - příjemné posezení při šálku kávy u obchodního jednání, široký sortiment nápojů a drobné občerstvení. Bezdrátové připojení k internetu WLAN (Wi-Fi) od firmy T-Mobile. Otevírací doba: 10 ? 22 hod.

Gourment Club restaurant v rekonstrukci.

Sport bar - je umístěn přímo ve sportovním centru, na dosah od všech sportovních aktivit. Nabízí široký výběr nápojů, energy drinků a malého občerstvení

Příjezd a doprava k areálu:

www.chpp.cz

Ceny a slevy:

Ubytování od 500.-Kč

Další informace a upozornění:

www.chpp.cz

Nabídka práce a spolupráce:

Sportovní, konference, catering, akce na klíč.

Kontakty:

Club Hotel Praha
Pruhonice 400
252 42 Praha- průhonice
Tel: 731 503 203
Email: sales@chpp.cz
Web: www.chpp.cz
GPS: 0042 274 010 265

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):