Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Apartmány Holiday Pec

Nabízíme 2 apartmány přímo v centru Pece pod Sněžkou. Oba apartmány mají vstup na terasu se zahradním nábytkem a grilem. V letním období je k dispozici zahrada s ohništěm. Ke každému apartmánu je k dispozici parkovací místo. V ceně je zahrnut rekreační poplatek, lůžkoviny a ručníky, náklady na energie a vodu.

Apartmán Alexander pro 8-10 osob: Luxusní dvoupatrový apartmán se třemi samostatnými ložnicemi (2+2+4) a dvojlůžkem (2) v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyně včetně myčky nádobí, koupelna, samostatné WC, TV, SAT, terasa.

Apartmán Amber pro 4-6 osob: Luxusní dvoupatrový apartmán s jednou samostatnou ložnicí ( 2+2 ) a opticky oddělenou ložnicí v obytné místnosti (2). Plně vybavená kuchyně, koupelna, samostatné WC, TV, SAT, terasa.

Poloha a okolí:

Centrum Pece pod Sněžkou. Klidná zahrada.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Tenis, pěší turistika, cyklistika, zimní sporty, golf, squasch, ricochet, bowling...

Bobová dráha, lanové centrum, lanovky...

Ubytování, pokoje a kapacita:

Apartmán Alexander pro 8-10 osob : Luxusní dvoupatrový apartmán se třemi samostatnými ložnicemi ( 2+2+4 ) a dvojlůžkem (2) v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyně včetně myčky nádobí, koupelna, samostatné WC, TV,SAT, terasa.

Apartmán Amber pro 4-6 osob: Luxusní dvoupatrový apartmán s jednou samostatnou ložnicí ( 2+2 ) a opticky oddělenou ložnicí v obytné místnosti (2). Plně vybavená kuchyně, koupelna, samostatné WC, TV,SAT, terasa.

Stravování:

Stravování vlastní. Možnost snídaní i večeří do 100m od domu.

Příjezd a doprava k areálu:

Přímo na hlavní ulici v Peci, parkování u domu.

Ceny a slevy:

Od 300,- Kč na osobu a noc.

Další informace a upozornění:

www.happyhill.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.happyhill.cz

Kontakty:

Apartmány Holiday Pec
Pec pod Sněžkou 244
54221 Pec pod Sněžkou
Tel: 777949335
Email: kaca@happyhill.cz
Web: www.happyhill.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):