Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Hotel STARÝ MLÝN

Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace, možnost konání rodinných a firemních oslav, seminářů a školení, je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty a pro setkání různých zájmových skupin. Je tedy výborným místem k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt. Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů, letní terasa s celodenním provozem. Náš kolektiv Vám nabízí velký výběr minutkových pokrmů, studené kuchyně, moučníků i alkoholických a nealkoholických nápojů.

Poloha a okolí:

Starobylé město Lanškroun se nachází ve východních Čechách v podhůří Orlických hor, 12 km od okresního města Ústí nad Orlicí. Město Lanškroun bylo založeno ve 13. století a jeho jméno Landeskrone (?Zemská koruna?) zvýrazňovalo význam sídla na rozhraní Čech, Moravy a Slezska. Leží v Lanškrounské kotlině pod nejjižnějšími výběžky Orlických hor na 49°55? severní šířky a 16°37? východní délky v nadmořské výšce 380 m n. m. Hotel Starý mlýn se nachází přímo pod hrází Dlouhého rybníka při vstupu do rekreační oblasti a přírodního parku Lanškrounských rybníků na okraji města.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

V Lanškrouně je možné využít nabídky nejen více než třiceti restaurací, ale i řadu sportovišť. V zimě zve k bruslení či na hokej nová sportovní hala B. Modrého s ledovou plochou, v létě přírodní koupaliště Dlouhý rybník s upravovanou pláží a minigolfem. Po většinu roku je otevřen krytý plavecký bazén při ZŠ Dobrovského (12,5 x 6 m), či velká sportovní hala Střelnice. Celoročně můžete navštívit bowling centrum, posilovnu, fitness studio. Mezi venkovními sportovišti lákají např. kvalitní volejbalové a tenisové kurty či fotbalové hřiště. Po většinu roku je splavná řeka Moravská Sázava z Krasíkova, z nadhledu se na svět můžete podívat v paragliding centru ve Výprachticích nebo využijete možnosti vyhlídkových letů na některém ze třech letišť v okruhu patnácti kilometrů.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Hotel se skládá ze 3 částí: Hlavní budova - hotelové ubytování. Budovy A a B - turistické ubytování. Chatky a volná plocha pro stany a karavany. V hlavní budově je celkem 12 pokojů s celkovou kapacitou 39 lůžek. Pokoje jsou členěny na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Pokoje mají vlastní sociální zařízením (některé pokoje mají kompletní sociální zařízení přímo na pokoji, některé mají sprchu nebo WC vně pokoje). Na pokoje lze zapůjčit bezplatně televizi. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na internet a na hotelu je nožné internetové připojení přes WIFI. V budovách A a B je 12 pokojů s 37 lůžky se společným sociálním zařízením. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové. Dále je možné ubytování v 8 čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízením.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů, letní terasa s celodenním provozem a příjemnou obsluhou. Náš kolektiv Vám nabízí velký výběr minutkových pokrmů, studené kuchyně, moučníků i alkoholických a nealkoholických nápojů. Za přijatelné ceny Vám dále nabízíme přípravu svatebních hostin, oslav životních jubilejí, či jiných významných událostí v prostorách hotelu STARÝ MLÝN. Nabízíme vhodné prostory pro obchodní či jiná důležitá jednání.

Příjezd a doprava k areálu:

Příjezd k hotelu: Na kruhovém objezdu výjezd směr Ústí nad Orlicí, po cca 1,5 km odbočka doprava směr koupaliště. Po příjezdu na hráz rybníka odbočka doprava a pokračovat pod hrází na parkoviště hotelu.

Ceny a slevy:

www.hotel-lanskroun.eu

Další informace a upozornění:

www.hotel-lanskroun.eu

Nabídka práce a spolupráce:

www.hotel-lanskroun.eu

Kontakty:

Hotel STARÝ MLÝN
T.G.Masaryka 37
563 01 Lanškroun
Tel: +420774447885
Email: hotel@hotel-lanskroun.eu
Web: www.hotel-lanskroun.eu
GPS: S49,9175262° V16,5930862°

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):