Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

WESTERN-Šiklův mlýn

Westernové městečko Vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel. V naší nabídce najdete jak individuální pobyty v termínech dle Vašeho výběru, tak i zvýhodněné týdenní pobyty.

Poloha a okolí:

Westernové městečko Šiklův mlýn se nacházi uprostřed překrásné přírody Českomoravské Vysočiny. Najdete ho v Kraji Vysočina u obce Zvole, 10 km od Bystřice nad Pernštejnem, 50 km od Brna.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Vybavení areálu Třikrát denně westernový program, Stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárna v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrad, trampolína, vláček Union Pacific, lukostřelba, jízda na koni, jízda na el. býkovi, půjčovna dobových kostýmů, jízda na čtyřkolkách a BVP, hod tomahawkem, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna kol a sportovního vybavení, whirpool, solárium, rybník pro rybaření, letiště pro ULL, tréninkové golfové odpaliště, indiánská vesnice a další.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Hotel*** 85 osob, Penzion 120 osob, Kemp 5000 osob,

Stravování:

www.western.cz

Příjezd a doprava k areálu:

www.western.cz

Ceny a slevy:

www.western.cz

Další informace a upozornění:

www.western.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.western.cz

Kontakty:

WESTERN-Šiklův mlýn
Zvole 49
59256 Zvole
Tel: 566567400
Email: info@western.cz
Web: www.western.cz
GPS: 49°28'28.33" N, 16°9'58.3" E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):