Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Hotel Radun

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Radun navazuje na svoji prvorepublikovou slávu a pokračuje v tradici rodinného, útulného a zároveň luxusního prostředí.

Čtyřhvězdičkový hotel Radun nabízí pod jednou střechou špičkové ubytování, stylovou kavárenskou restauraci, originální Wellness klub a ještě další hotelové služby. Nabízíme pobyty se zajímavým jedinečným programem, které jsou ušity na míru individuálním požadavkům a potřebám různých skupin hostů. V hotelu Radun se snažíme zachovat staré a tradiční hodnoty, které jsou pro nás dodnes důležité a které nám umožňují ve spojení s novými, inovačními prvky nabídnout opravdový "odpočinkový zážitek".

Poloha a okolí:

Hotel Radun se nachází v největších moravských lázních Luhačovice. Tyto lázně jsou proslulé přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura. Hotel Radun je situován v klidném prostředí tohoto lázeňského města, bezprostředně u minerálního pramene Aloiska a lázeňského parku, 100 metrů od centra lázeňského města. Turistické stezky a trasy terénní léčby vedou přímo od hotelu.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

www.hotelradun.cz

Ubytování, pokoje a kapacita:

Hotel Radun nabízí svým hostům čtyřhvězdičkový standard ubytování ve stylově zrekonstruovaných pokojích s balkonem nebo terasou, vlastním příslušenstvím, vybavených televizorem, telefonem, minibarem a připojením k internetu. Prioritou hotelu je rodinná atmosféra, maximální pohodlí a cenově dostupný luxus. V rámci svého pobytu mohou hosté využít služeb hotelového wellness centra s názvem ?Prožitkový klub?.

Stravování:

Prostory kavárenské restaurace a letní terasy jsou využívány pro nadstandardní stravování hotelových hostů v rámci tzv. Penze dobré pohody ale také pro pořádání komorních kulturních akcí v duchu lázeňské atmosféry třicátých let.

Příjezd a doprava k areálu:

www.hotelradun.cz

Ceny a slevy:

www.hotelradun.cz

Další informace a upozornění:

Radun byl postaven v roce 1928 a patří k vrcholným funkcionalistickým dílům architekta Bohuslava Fuchse. Radun byl ve své době jedinečný a oblíbený rodinný penzion. Svůj lázeňský pobyt zde trávily osobnosti společenského a kulturního života první republiky. Mezi nejvýznamnější hosty, kteří navštívili Radun patřili například herečka Nataša Gollová, Ljuba Hermanová a samozřejmě asi nejvýznamnějším hostem byl Tomáš Garique Masaryk, který se zde se setkal s Maximem Gorkým. Nově zrekonstruovaný Radun navazuje na svoji prvorepublikovou slávu a pokračuje v tradici rodinného, útulného a zároveň luxusního prostředí.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Hotel Radun
Bílá čtvrť 447
76326 Luhačovice
Tel: 577103692
Email: recepce@hotelradun.cz
Web: www.hotelradun.cz
GPS: 49°6'5.446"N, 17°45'51.089"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):