Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Antik Hotel Sofia Litomyšl

Antik Hotel Sofia se vymyká současným trendům v hotelnictví - snaží se udržet formu rodinného hotelu s osobním přístupem ke klientům, kterým nabízí neotřelé zázemí v komorních prostorách budovaných v duchu butikových a designových hotelů.Nabízíme klid a komfort. Útulnost pokojů a apartmánů doplněná snahou vyjít hostům maximálně vstříc v plnění jejich přání a požadavků vytváří v našich hostech nezapomenutelný pocit "domova na cestách".

Designový luxusní hotel v klidné části Litomyšle. Ubytování o kapacitě 32 osob. Uzavřený parking. Česká a bulharská kuchyně. V hotelové galerii pořádáme celoročně prodejní výstavy výtvarných děl. V obchodu Antik prodej křišťálu, soch, obrazů.

Hotel Sofia nabízí v současné době ubytování v šesti apartmá a čtyřech pokojích situovaných ve třech patrech nově rekonstruované budovy (poslední rekonstrukce 2009). Apartmá sestávají ze dvou pokojů s příslušenstvím (tj. koupelnou ? buď s vanou nebo se sprchovým koutem a toaletou), tři z nich jsou rozšířena o venkovní balkon s výhledem do zahrad. Veškeré ubytovací jednotky mají vstupní předsíně. Kapacita hotelu je prozatím 26 lůžek, lze využít i přistýlek (max.8).

Hostům na přání nabízíme kompletní servis hotelových i gastronomických služeb. Pro zájemce lze zajistit ubytování nejen se snídaní, která je podávána automaticky, ale i s polopenzí či plnou penzí. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat od jara do podzimu celodenně obytnou zahradu propojenou s výstavním prostorem galerie, k dispozici pro posezení je i zahradní altán.

Po celou dobu Vašeho pobytu Vám jsme k dispozici se snahou maximálně vstřícně vyhovět Vašim požadavkům, přáním a nárokům s vědomím, že právě komorní prostředí, které nabízíme, nám umožňuje individuální přístup ke klientovi.

Poloha a okolí:

Litomyšl - město, které se řadí na přední příčky nejen svou kulturní tradicí (rodné město hudebního skladatele Bedřicha Smetany, působiště literárních osobností ? A.Jirásek, B.Němcová, M.D.Rettigová) a historií (zámek zařazen na seznam památek UNESCO), ale i svými aktivitami současnými ? bezpočet galerií a výstavních prostor, výstavba nových škol a bytových domů, tenisových kurtů, sportovišť ? to vše za účasti známých architektů.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Pro maminky s dětmi v kočárku je k dispozici uzamykatelný prostor, kde si mohou kočárky po dobu pobytu odkládat.

Pro rodiny cyklistické je tu stejná možnost, úschovna kol.

Uzavřená prostorná zahrada, kde lze s dětmi trávit volný čas.

Za hotelem školní hřiště přístupné celodenně veřejnosti / ostatní aktivity - nové welnescentrum, nový krytý bazén, tenisové kurty, squash, bowling, nové fitness, zimní a letní stadion, koupaliště, solná jeskyně.

Nabídka rodinného menu pro dobu pobytu, přizpůsobení se rodinnému časovému harmonogramu co se týká doby podávání snídaní, ev.obědů a večeří.

Večerní posezení na zahradě, na objednávku grilování.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Prostorné pokoje a apartmány /suite/ poskytují maximální pohodlí i vícečetným rodinám. Lůžka v jednotlivých pokojích a přistýlky lze připravit podle rozložení rodinných příslušníků /např. apartmá: 1. pokoj-rodiče, 2.pokoj-děti, lze kombinovat pobyty 1.pokoj-prarodiče, 2.pokoj-rodiče a dítě/děti ? podle momentální situace a požadavků/ Pokoje nabízíme s 1 přistýlkou, ale i tak zbývá ještě prostor, kam umístit ev. dětskou postýlku

Stravování:

Vytvoříme Vám nabídku servisu pro Vaši akci přesně dle Vašich představ včetně cenové kalkulace. Snídaně je podávána v hotelu dle objednávek klientů v době od 7.00 do 10.00hod., není-li domluveno jinak. Pro zájemce zajišťujeme také polopenzi a plnou penzi. V rámci skupinových pobytů lze nabídnout např. večery s kávou, bulharské speciality, zahradní party, v neposlední řadě na objednávku stravování v našich partnerských restauracích. Pro klidné posezení je k dispozici zahradní terasa a bar, kde Vám kromě denní nabídky kávy a nápojů připravíme na objednávku menu, míchané nápoje, moučné deserty a speciality bulharské kuchyně pro Vaše rodinné oslavy, přátelská posezení, firemní večírky a pracovní setkání. Pro Vaši společenskou akci zajistíme živou či reprodukovanou hudbu.

Příjezd a doprava k areálu:

aoto, autobus, vlak, místní doprava

Ceny a slevy:

jednolůžkový: 1 os. 1800 / 80 EUR, 2 os. 2300 / 100 EUR

dvoulůžkový: 1 os. 1890 / 83 EUR, 2 os. 2300 / 100, 3 os. 2700 / 117.

apartmá: 1 os. 2850 / 124 EUR, 2 os. 3220 / 140, 3 os. 3870 / 168. 4 os. 4400 / 191, 5 os. 5200 / 226.

Využijte našich víkendových slevových akcí a last-minute!

Další informace a upozornění:

Hostům hotelu a jejich návštěvám (obchodním partnerům) je v rámci poskytování ubytovacích služeb podávána snídaně. Snídaně může být v rámci nabízených služeb servírována na pokoj.

Na objednávku podáváme snídaně i ostatním zájemcům.

Polopenze, plná penze jsou nabízeny v různém finančním rozpětí. Na výběr je kuchyně česká a bulharská, zeleninové speciality. Při objednávce ubytování Vám vypracujeme jídelní lístek na celou dobu Vašeho pobytu dle Vašich představ, připomínek, rozpočtu či nároků na skladbu menu.

Pro naše hosty připravujeme pohoštění při různých příležitostech. Ať už se jedná o rodinné oslavy, firemní večírky, rauty, svatby, schůze a přednášky spolků, školení, přátelská posezení zahradní party... Vždy Vám na Vaše přání vypracujeme nezávazně a dle Vašich představ menu pro Vaši slavnostní.

Nabídka práce a spolupráce:

Výhodné podmínky pro vícedenní akce a firemní pobyty. Zajímavé a neotřelé prostředí pro konání svateb a rodinných akcí.

Kontakty:

Antik Hotel Sofia Litomyšl
Lidická 113/1
57001 Litomyšl
Tel: +420461613191
Email: sofia@lit.cz
Web: www.antikhotelsofia.cz
GPS: 49Ã

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

10-09-2017 20:45
Diky
28-02-2011 18:12
Podívejte se na videa z vernisáží Galerie Sofia na stránkách hotelu ! / www.antikhotelsofia.cz / a na facebooku ! Stojí za to § Slevové programy jsou tam také, včetně balíčků - aktuální slevy platí AŽ DO KONCE DUBNA - a jsou docela v dobrých relacích !

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):