Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Farma Bolka Polívky,sro

Nehledáte zajímavá místa, pro dovolenou či akce vaší firmy? Dovolujeme si Vám nabídnout prostory farmy Bolka Polívky. Farma Bolka Polívky v Olšanech je místo, kam se jezdí nejen odpočívat a bavit se na různých akcích, ale i za sportem, zvířaty a lze zde pořádat i firemní školení a další aktivity. ? Počet lůžek je rozšířen na 60, cena za lůžko 750 Kč se snídaní. Ubytujte se například v nové věži. ? Zásadními změnami prochází kuchyň a jídelní lístek,uvaříme Vám i na přání např. i dělenou stravu či vegetariánské speciality. ? Přibyla Galerie nejen pro výstavy, ale i s technickým vybavením, jako je dataprojektor, plátno apod. ? Chloubou Farmy a Marcely Černé, životní partnerky Bolka Polívky, je nová wellness část s bazénem, saunou a zimní zahradou, kde si můžete vychutnat různé druhy masáží přímo z rukou paní Marcely. A jak říká Bolek začíná "Nová éra Farmy", loď je dostavěna, ladí se posádka a vyplouváme. Pokud se chcete připojit, s radostí Vás u nás na palubě přivítáme.

Poloha a okolí:

Drahanská vrchovina

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Cykloturistika (kousek od Farmy je centrální křižovatka cyklostezek), Návštěvy Divadla Bolka Polívky (po dohodě lze zajistit i autobus pro skupiny Brno - Farma),kulečník, Wellness (bazén, sauna, masáže), Galerie, jízda na koni. Výlety: Vyškov - zoo, Dinopark, koupaliště a bazén, Olomouc, Brno, Loštice - muzeum tvarůžků :), Slavkov....

Ubytování, pokoje a kapacita:

Hotel "U krále" s maximální kapacitou 60 lůžek. Každý pokoj má svoje kouzlo a image. Lednička, TV a vlastní sociální zařízení a k tomu nádherný výhled.

Stravování:

Restaurace u Klauna a nekuřácká restaurace "Dřevěná" nyní pod vedením nového mladého vedoucího nabízí nejen krásný výhled a krb, ale i jídelníček, kde hrají důležitou roli čerstvost a poctivost. Zajeďte se přesvědčit třeba na 300 g řízek z krkovičky s domácím chlebem z Račic (138 Kč), konfitovanou kachnu (195 Kč), či pffepfersteak se švestkovou omáčko (138 Kč).

Příjezd a doprava k areálu:

D1 Brno-Zlín, sjezd Rousínov, na náměstí v Rousínově (je tam Vinotéka) odbočíte doleva na Habrovany, Olšany. V olšanech dejte pozor je tam ostrá doprava podle šipek Farma.

Ceny a slevy:

750 Kč/osobu a noc se snídaní

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Pro Vaše akce nabízíme atraktivní prostory a možnost i zajímavého doplnění programu.

Kontakty:

Farma Bolka Polívky,sro
Olšany 205
68301 Olšany u Rousínova
Tel: 517 374 096
Email: farma@bolek.cz
Web: www.farmabolkapolivky.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

23-10-2011 14:22
SUPER, we look forward to your next visit :-) Hello Bolek :-)
14-04-2011 21:26
ahoj zakoupili jsme voucher, tak se moc těšíme na návštěvu a na nové zážitky :-)
21-03-2011 23:26
Vynikající kuchyně, příjemné prostředí. Měli jsme štěstí a potkali jsme Bolka, díky a určitě se vrátíme. Leo Zedníček, Albrechtice v Jizerkách :-)

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):