Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Chalupa U Zvonku

Chalupa k pronájmu leží v centru Českého Švýcarska v Jetřichovicích. Kapacita domu: 10 lůžek. Přízemí: Chodba, WC s malým umyvadlem, velká jídelna s krbem,krbovými kamny a TV/SAT, kuchyň (mikrovlnná trouba, el. sporák, lednice, varná konvice, kávovar, nádobí), koupelna (sprcha a umyvadlo, pračka), 1x2lůžková ložnice. I.patro: 4x2lůžková ložnice (vždy 2 ložnice za sebou, první je průchozí). Topeni na pevná paliva (dřevo, uhlí), elektrický ohřev vody.

Zahrada: zahradní nábytek s přístřeškem, jezírko, zahradní gril, uzamykatelné parkoviště, uzamykatelné uskladnění kol. louka pro děti.

Poloha a okolí:

Chalupa k pronájmu leží v centru Českého Švýcarska v Jetřichovicích. Romantická krajina oplývá množstvím pískovcových útvarů, modelovaných do bizarních skalních stěn, měst, věží, pilířů, bran, a zříceninami skalních hradů. V roklích a soutěskách mezi smrkovými a borovými porosty protékají potoky a řeka Kamenice. Jetřichovice jsou východiskem četných turistických tras a cyklotras do Národního parku České Švýcarsko.

Četné památky lidové architektury, typické pro tento kraj, zhlédneme v místě i okolních obcích. V Jetřichovicích se nachází obchod, pošta, několik restaurací a hotelů, koupaliště, jízdárna (3km). Autobusové spoje do Děčína a České Kamenice.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Turistické trasy národním parkem České Švýcarsko a Saské Švýcarsko, cyklotrasy, jízdárna v Chřibské (6km), golf Janov (10km), přírodní koupaliště. Rádi vám pošleme návrhy na turistické trasy.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Kapacita 10 lůžek Přízemí: 1x2lůžková ložnice I.patro: 4x2lůžková ložnice (vždy 2 ložnice za sebou, první je průchozí).

Stravování:

Vlastní kuchyň (mikrovlnná trouba, el. sporák, lednice, varná konvice, kávovar, nádobí), obchod 100m, 3 restaurace v do 500m, v místě celkem 8 restaurací.

Příjezd a doprava k areálu:

Autem od Děčína a České Kamenice ? pokračujte v Jetřichovicích směr Hřensko, dům je na levé straně (proti poště). Autem od Hřenska ? dům je na pravé straně u hlavní silnice (za poštou).

GPS:50°51?11.58??N 14 23?18.97??E

Vlakem do Děčína nebo do České Kamenice, dále autobusem.

Ceny a slevy:

Pronájem domu za den 2000,-Kč(minimálně 2noci)

2.500,-Kč (25.12.-4.1.)(minimálně 4 dny)

Pes je povolen (30,-Kč/den).

Slevy :1.3.-29.6., 1.9.-31.10.

Při týdenním pobytu 1600,-Kč/den/dům

Další informace a upozornění:

Pes je povolen.

Nabídka práce a spolupráce:

http://uzvonku.121@mypage.cz

Kontakty:

Chalupa U Zvonku
Jetřichovice 121
40716 Jetřichovice
Tel: 00420 602 482058
Email: stechova.121@tiscali.cz
Web: uzvonku121@mypage.cz
GPS: 50Ã

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):