Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

PENZION KARINA*** - ubytování Luhačovice 2012

Penzion Karina *** se po nedávné rekonstrukci skládá ze dvou navzájem propojených objektů. Hotelové a ubytovací části, kde jsou umístěny pokoje a k nim i samostatný hlavní vchod a přilehlé provozní budovy s recepcí, barem, letní zahrádkou a vlastním parkovištěm. Ubytovací část je rozdělena na tři podlaží. Na každém zvlášť je vždy jeden apartman a jeden dvoulůžkový ? případně jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje mají veškeré hotelové vybavení a liší se pouze velikostí obývaného prostoru a možností přistýlek.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi , telefon, WIFI, lednici s minibarem, kuchyňku (rychlovarnou konvici a základní vybavení pro možnost přípravy snídaně či lehké večeře). Běžné vaření na pokoji není možné. Apartmany mají zvlášť ložnici a obývací pokoj, kde lze připravit další lůžka jak pro děti , tak i pro dospělé. Maximální počet ubytovaných osob na apartmánu jsou dvě děti a dva dospělí, nebo tři dospělé osoby.

Děti do 3let bez nároku na lůžko se nepočítají za ubytovaného hosta.

www.karina-luhacovice.cz

Poloha a okolí:

Penzion je po rekonstrukci nejenom vkusně a nadstandartně vybavený, ale i jeho poloha poskytuje klientům snadnou dostupnost ke všemu, co mohou v největším lázeňském městě na Moravě využít. V okruhu 100 až 300 metrů je možno navštívit velké množství podniků, různých provozoven či služeb. Stravování všech kategorií, kulturní a zábavní podniky, taneční kluby, kasína, diskotéky, kongresový sál, vinárny, vinotéky, nákupní centrum,banky, množství obchodů všeho druhu, kino, muzeum, infokanceláře, pedikůru, manikůru, kadeřnictví, reha-centra, masáže,lázeňské procedůry, sauny, bazény, nová plovárna, fitnescentra atd. Téměř všechna přání hostů máme na ,,dosah ruky?. Věříme, že si u nás zalíbí ubytování opravdu každý a plnit přání hostů je pro nás potěšení. Penzion Karina je 10 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží a cca 10 minut chůze na kolonádu v centru samotného lázeňského a kulturního dění.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Při svém pobytu v Luhačovicích mohou hosté využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, které lze zajistit v okolních lázeňských domech. Celoročně se tu koná řada koncertů, festivalů, folklorních vystoupení, divadelních představení, tanečních večerů. Volný čas lze strávit také aktivně, a to v rámci sportovních aktivit, které umožňují např. tenisové kurty (300 m), krytý plavecký bazén (200 m), letní aquapark u Luhačovické přehrady, kuželky, minigolf aj. Rovněž se nabízí využití překrásných tras Bílých Karpat, vhodných jak pro pěší, tak i pro cykloturistiku.

www.karina-luhacovice.cz

Ubytování, pokoje a kapacita:

Pokoje : jednolůžkové, dvoulůžkové, apartmany + přistýlky. Kapacita max. s přidtýlkou 16 lůžek

www.karina-luhacovice.cz

Stravování:

Snídaně + možnost večeří - polopenze

www.karina-luhacovice.cz

Příjezd a doprava k areálu:

Z autobusového a vlakového nádraží je penzion situován cca 300 metrů vlevo po hlavní třídě na pravé straně Masarykovy ulice, hned za první křižovatkou.

Příjezd automobilem od Uherského Brodu: Po hlavní silnici se dostanete k druhému kruhovému objezdu s fontánou, na objezdu se vrátíte asi 300 metrů směrem zpět a na levé straně ulice se nachází PENZION KARINA , vlastní parkování máme u recepce v zadní části vily.

Příjezd automobilem od Vizovic: Po hlavní silnici se dostanete ke kruhovému objezdu s fontánou, pokračujete asi 300 metrů a na levé straně ulice se nachází PENZION KARINA, vlastní parkování máme u recepce v zadní části vily.

www.karina-luhacovice.cz

Ceny a slevy:

Jednolůžkový pokoj 450 Kč - 600 Kč na noc

Dvoulůžkový pokoj 700 Kč - 900 Kč na noc (přistýlka za 200 Kč/noc)

Třílůžkový pokoj - 900 Kč - 1000 Kč na noc

Apartmán 900 Kč - 1100 Kč na noc (přistýlka za 200 Kč/noc)

Děti do 3 let mají ubytování zdarma

Lázeňský poplatek činí 15 Kč za osobu a den.

Neplatí hosté do 18 let a nad 70 let, osvobozeni jsou také návštěvníci Luhačovic, vlastnící platný průkaz ZTP. Platná vyhláška města je k nahlédnutí v recepci penzionu.

SLEVY POSKYTUJEME CELOROČNĚ PO DOHODĚ NA TELEFONU - 606803242 ( non-stop )

www.karina-luhacovice.cz

Další informace a upozornění:

SLEVY POSKYTUJEME CELOROČNĚ PO DOHODĚ NA TELEFONU - 606803242 ( non-stop )

Děti do 3let bez nároku na lůžko se nepočítají za ubytovaného hosta.

www.karina-luhacovice.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.karina-luhacovice.cz

Kontakty:

PENZION KARINA*** - ubytování Luhačovice 2012
Masarykova 174
76326 Luhačovice
Tel: 606803242
Email: penzion.karina@luhacovice.cz
Web: www.karina-luhacovice.cz
GPS: 49°5'58.028"N, 17°45'26.399"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):