Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Apartmány Luhačovice

Luxusní 3+kk apartmán 78 m2 s klimatizaci a nádhernou terasou 32 m2 poskytuje ubytování pro 4-5 člennou rodinu, případně přátele. Kromě terasy je zde i balkon s výhledem na pěší zónu.

Pro Váš komfort se nabízí možnost využítí vířivé vany Jacuzzi s vodní kaskádou na terase tohoto luxusního bytu. Příjemné chvíle můžete Vy i Vaše rodina, případně přátelé, prožít i u grilování s pozorováním zapadajícího slunce nad panorámou lázeňského města.

Každý z Vás jistě ocení vysoký nadstandard sociálního zařízení, kuchyně, možnost neomezeného připojení k internetu a kvalitní LED TV, DVD, káva a čaj po celou dobu pobytu zdarma.

Toto ubytování přímo v lázeňském areálu splní požadavky i nejnáročnějšího zákazníka a umožní prožít neopakovatelné chvíle přímo v srdci lázeňského města.

Prostorná terasa s vířivou vanou, záhradním nábytkem, samostatné topení, plně vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou. Parkování je bezpečné ve vlastních podzemních garážích.

Poloha a okolí:

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Prameny v Luhačovicích: Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido- sodných kyselek a jeden sirný pramen. Nejznámějšími minerálními prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa. Teplota vyvěrající vody se pohybuje mezi 10 - 12 °C. Luhačovické vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě pro vysoký obsah minerálních látek a pro vynikající proplynění volným kysličníkem uhličitým.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Pěší procházky na přehradu v Pozlovicích, kolonádou podél říčky Šťávnice, cykloturistika, lyžařský svah, kryté plavecké bazény, sauny, relaxační a wellness centra, tenisové kurty, minigolf.

Lázeňské divadlo, koncertní a kulturní centrum Elektra Luhačovice, country klub na Ogaru v Pozlovicích

Ubytování, pokoje a kapacita:

Stravování:

Nepřeberné množství restaurací, kaváren, cukráren, příprava a prodej Lázeňských oplatků.

Příjezd a doprava k areálu:

Chráněné garážové stání pro osobní automobil.

Ceny a slevy:

Kompletní a aktuální informace přímo na stránkách apartmanyluhacovice.cz

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Apartmány Luhačovice
Dr. Veselého 1066
763 26 Luhačovice
Tel: 608 960 040
Email: apartmanyluhacovice@email.cz
Web: www.apartmanyluhacovice.cz
GPS: 49,10338N 17,75868E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):