Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Camping Baldovec

Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, jen pár kilometrů od propasti Macocha. Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody, obklopeno panenskou přírodou a hlubokými lesy. V areálu nabízíme kompletní služby zajištění ubytování, stravy, relaxace i sportovních a adrenalinových aktivit.

Poloha a okolí:

www.baldovec.cz

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Lanové centrum, horolezecká věž, paintball, multifunkční hřiště, beachvolejbalové hřiště, DINOPARK Vyškov, WESTERNOVÉ městečko Boskovice, hrady, zámky, cyklostezky, pěší turistika

Ubytování, pokoje a kapacita:

Celková kapacita areáu je 245 lůžek. Nabízíme ubytování v několika kategoriích. Od chat turistických a po luxusní chaty a apartmány.

Stravování:

Součástí areálu je stylová restaurace se zastřešenou terasou a širokou nabídkou jídel a profesionálními službami.

Příjezd a doprava k areálu:

Cestu najdou hosté dle směrových tabulí, které jsou umístěny v obcích. Rádi samozřejmě pomůžeme na telefonních číslech recepce.

Ceny a slevy:

www.baldovec.cz

Další informace a upozornění:

Vzhledem k velké vytíženosti areálu doporučujeme všechny nabízené služby Camping Baldovec objednat předem. Vyhnete se tak nepříjemnému zjištění plné obsazenosti kapacity ubytování, adrenalinového či relaxačního centra i restaurace.

Sledujte " Kalendář akcí" a sekci " Akce, slevy, novinky", dozvíte se tak nejčerstvejší informace o dění v našem areálu a zajímavé tipy třeba na strávení zajímavého pobytu.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Camping Baldovec
Baldovec 319
79862 Rozstání
Tel: 606 744 265
Email: info@baldovec.cz
Web: www.baldovec.cz
GPS: 49°24'47.34"N,16°48'30.93"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):