Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

r.s.chata Pod Tesákem

Naše rekreační středisko se nachází ve středu hostýnských vrchů přímo na vrchu Tesák 700 m.n.m, odkud je nejvhodnější východisko všech turistických, cyklistických a v zimě také běžkařských upravovaných tras.

Celková kapacita je 110 míst, z čehož 30 míst je v hlavní budově a 80 míst je ve čtyřlůžkových chatkách. V areálu lze využít mnoho sportovních aktivit. Máme hřiště, bazén, stolní tenis, kuželky, Velkou zastřešenou pergolu, hernu, bufet a jídelnu,která slouží i jako společenská místnost.

Poloha a okolí:

Tesák leží ve výšce 700m.n.m. a proto je naše rekreační středisko vhodné nejen pro letní tábory, školy v přírodě, ale také pro zimní sporty, kde přímo na tesáku jsou dvě sjezdovky. Jedna s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, další sjezdovky jsou na Trojáku cca 5 km,Za zmínku také stojí nově vybudovaná hostýnská běžkařská magistrála, která má 52 km.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Míčové hry, kuželky, stolní tenis, houpačky, ohniště.Mezi časté výlety patří pěší výlet na sv. Hostýn, Rajnochovice, Rusava, Troják.Dále je možnost navštívit hrad Lukov, ZOO a zámek Lešná, zámek a květná zahrada v Kroměříži.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Pokoje na hlavní budově jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové s umyvadlem na pokoji, sociální zařízení společné na chodbě zvlášť pro pány a dámy.Chatky jsou čtyřlůžkové bez sociálního zařízení.

Stravování:

Stravování poskytujeme formou penze v naší jídelně.

Příjezd a doprava k areálu:

Příjezd k naší chatě po asfaltové komunikaci cca 50 m od hlavní silnice, autobusová zastávka 200 m.

Ceny a slevy:

Ceny se pohybují od 110,- Kč za ubytování se snídaní až po 360 Kč,-za ubytování s plnou penzí. Pro děti a školy poskytujeme výrazné slevy.

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

r.s.chata Pod Tesákem
Chvalčov 247
76872 Tesák
Tel: 777579306
Email: podtesakem@volny.cz
Web: www.volny.cz/podtesakem
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):