Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Chalupa U Nás

Chalupa U Nás se nachází na rozhraní Železných hor, Podoubraví a Vysočiny v sousedství Veselého Kopce. Nabízime ubytování v 6 ti pokojích se 16 lůžky, kde v každém pokoji je WC, koupelna a bojler. Pronajímáme jen celou chalupu.

Služby neposkytujeme žádné. U Nás si vaříte sami a i pivo si točíte sami. Dostatečně velká a zařízená kuchyň, 2 spol. místnosti s barem a kachlovými kamny, venkovní grill s posezením, venkovní bazén s lehátky, infra sauna, travnaté sportovní hriště na míčove hry, malý fotbálek, venkovní stolní tenis, jizdní kola, šipky, trampolína to vše máme pro Vás připraveno.

Poloha a okolí:

Chalupu U Nás naleznete nedaleko skanzenu Veselého Kopce u Hlinska.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Jsme takřka na samotě, v přírodě kde okolí nabízi mnoho cílů jak pěšky, tak na kole či autem. Nacházíte se uprostřed České republiky přímo na začátku Železných hor v těsné blízkosti Vysočiny a v sousedstvi Podoubravi.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Pokoje jsou vybaveny s ohledem na soukromí, takže koupelnu a WC naleznete v každém pokoji.

Stravování:

Buď si vaříte sami a nebo mužete docházet do okolnich hospůdek s max. vzdálenosti do 1 km.

Příjezd a doprava k areálu:

K nám se dostanete od Žďáru nad Sázavou, nebo Havlíčkova Brodu, či od Pardubic a Chrudimi tak i od Svitav, Poličky a Hlinska.

Ceny a slevy:

Ceny jsou dle sezóny od 2200,- Kc do 3000,-Kc na den a vždy za celou chalupu. Pronajímáme i víkendy a to jen mimo hlavni sezónu.

Další informace a upozornění:

Pobyt U Nás doporučujeme rodinám s dětmi, seniorům, sportovňe založeným ale i pohodářům a milovníkům přirody a turistiky, jak pěší tak i cyklo, houbařům a rybářům.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Chalupa U Nás
Veselý Kopec č.p. 13
53901 Hlinsko
Tel: 608081180
Email: penzionunas@seznam.cz
Web: www.chalupa-unas.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):