Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Camp Josef

Camp Josef byl založen v roce 2005 jako rodinná firma.V letní sezóně nabízíme pohostinství a ubytování které můžou využít jak jednotlivci, rodiny s dětmi, tak i milovníci cyklistiky a turistiky .Nabízíme i možnost pořádání oslav, narozenin, grilování, i třídních sešlostí.

Ubytování - K ubytování slouží dvě dřevěné chaty.Jedna má dva pokoje,každý o kapacitě až 6 míst.Druhá má přízemí s osmi postelemi a patro taktéž až osm postelí.V případě zájmu lze ještě ubytovací kapacitu upravit.Dále nabízíme k ubytování maringotku (Sibiřku) o kapacitě 4 míst,kde si můžete i uvařit.Dále je možnost postavení stanů a karavanů a el.přípojky. K dispozici jsou sprchy, toalety, kuchyňka, gril, udírna a otevřené ohniště.

Poloha a okolí:

Jihomoravský kraj

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Tipy na výlet - Pro cyklisty vede kolem campu jedna z četných cyklostezek.Trasu výletu si dle náročnosti vybere každý.V okolních lesích se nabízí sběr jedlých hub a lesních plodů.

Ubytování, pokoje a kapacita:

www.campjosef.cz

Stravování:

Občerstvení - V areálu je v provozu stylový bar s dobře vychlazeným pivem,vínem a ostatními nápoji.Dále je u nás možnost dle dohody i snídaně,obědy a večeře.

Příjezd a doprava k areálu:

Po silnici

Ceny a slevy:

www.campjosef.cz

Další informace a upozornění:

www.campjosef.cz

Nabídka práce a spolupráce:

www.campjosef.cz

Kontakty:

Camp Josef
Dubňany 829
699603 Dubňany
Tel: 608857059
Email: campjosef@seznam.cz
Web: www.campjosef.cz
GPS: 48°56'3.445"N, 17°6'16.636"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):