Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Penzion U kopyta

Penzion má nyní kapacitu až 20 lůžek a nabízí svým hostům: ubytování ve 2 ? 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, jídelní a společenskou místnost s barem, kulečníkem a krbem, plně vybavenou kuchyňku pro hosty parkování na dvoře penzionu v uzavřeném prostoru prostorný altán s možností grilování dětský koutek ? pískoviště, klouzačka a houpačky, trampolína, v létě 2 bazény.

Poloha a okolí:

Penzion leží v krásné přírodě CHKO Kokořínska. CCa hodinku od Prahy. Lesy jsou v sezóně plné hub a borůvek. Nádherná krajina přímo vybízí k výletům. Hrady Bezděz, Bernštejn, Houska, Jestřebí, pískovcové útvary Hradčanských stěn, Braniborská jeskyně, Provodínské kameny, Čap, Novozámecký rybník, národní přírodní památka Peklo a mnohé další mohou být cílem Vašich výprav do okolí. Turisticky značené cesty jsou vhodné i pro cyklisty.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Pokud dáváte přednost procházkám nebo cyklistickým výletům určitě Vás uchvátí okolní příroda. V těsné blízkosti penzionu vedou 3 cyklostezky zařazené do Euroregionu. Jízda na koních do okolí, výcvik jízdy na koni na jízdárně, seznámení s alternativními typy výcviku koní ze země. Kulečník ? užití kulečníku je v ceně ubytování. Nedaleko tenisové kurty. Koupání v nedalekém Nedamově, Úštěku, Holanech či Máchově jezeře. Máte zájem si vyrazit s větrem o závod a svištět na čtyřkolce po okolí Penzionu U kopyta? Pro držitele řidičských průkazů skupiny B máme k dispozici terenní čtyřkolku. Podmínky a ceník pro Vás připravujeme.

Máte myslivecké zkoušky, vlastníte zbrojní průkaz a vlastní kulovou či brokovou zbraň? Máte zájem, během Vašeho pobytu u nás v Penzionu U kopyta, jít s doprovodem zástupce místního mysliveckého sdružení s flintou do lesa a střelit si lovnou zvěř? Můžeme Vám toto přání zprostředkovat. Je nutné jen dopředu tuto službu objednat spolu s Vaším pobytem.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Kapacita penzionu je 20 lůžek. Lůžka jsou rozdělena do 6 pokojů. Každý pokoj s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou 2 dvoulůžkové a 4 čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou slunné, prostorné a nově vybavené.

Stravování:

Ubytování se snídaní. Další stravování je možné dohodnout předem.

Příjezd a doprava k areálu:

Parkoviště v areálu.

Ceny a slevy:

Ceník ubytování pro dvě a více nocí ? SE SNÍDANÍ: Pro dospělou osobu 300,- Kč / noc. Pro dítě do 10 let 200,- Kč / noc. Pro dítě do 3 let zdarma.

Ceník ubytování pro jednu noc ? SE SNÍDANÍ: Pro 1 osobu 450,- Kč / noc. Pro 2 osoby 350,- Kč / noc. Pro 3 ? 4 osoby 330,- Kč / noc.

Další informace a upozornění:

Možné vzít s sebou psy. V roce 2010 připravujeme DÁMSKÉ víkendové pobyty - zaměřené na relaxaci, zkrášlení, cvičení, ruční práce a astrologii.

Nabídka práce a spolupráce:

Rádi bychom nabídli spolupráci i organizacím zabývajícím se práci handicapovanými lidmi a dětmi.

Kontakty:

Penzion U kopyta
Pavlíčky 15
47201 Doksy - Máchův Kraj
Tel: 604105456
Email: ukopyta@seznam.cz
Web: www.penzion-ukopyta
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):