Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar a Hostel se nachází v historické budově v centru Českých Budějovic 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. V této době hostel nabízí 10 lůžek a 3 přistýlky. V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. K dispozici je společná prostorná koupelna (sprchový kout, WC), plně vybavená kuchyň (k dispozici zdarma káva, čaj, cukr, sůl, základní koření a olej) a společná místnost s rohovou pohovkou, společenskými hrami, časopisy, mapou města a stolním počítačem s internetovým připojením zdarma. V celém objektu navíc zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Na pokojích jsou k dispozici zdarma uzamykatelné skříňky pro bezpečnost Vašich zavazadel. Lůžkoviny, čisté povlečení a osuška v ceně. Možnost vyprání prádla. V letních měsících je v provozu zahrádka propojená s barem. V těsném okolí budovy veřejná parkovací místa, popřípadě k dispozici 700 metrů vzdálené hlídané parkoviště (5-10 minut chůze). Stravování vlastní, naproti budově večerka s potravinami a pekárna, v blízkosti restaurace různorodého zaměření. Provoz celoroční.

Recepce na baru: Po ? Čt 17.00 ? 1.00 +?, Pá 17.00 ? 3.00 +?, So 17.00 ? 3.00 +?, Ne 17.00 ? 1.00

BAR: Cuba Bar se nachází 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara v Českých Budějovicích na rohu Otakarovy ulice a Nové. K dispozici jsou časopisy, denní tisk, knihy, společenské hry, LCD TV a DVD přehrávač, stolní fotbálek a internetové připojení zdarma. Je zde 60 míst k sezení a podium pro pořádání konzertů a Djs akcí. zahrádka pro kuřáky a jejich přátele. Cuba bar, jak název napovídá, je zaměřen na originální nabídku třtinových rumů z celého světa. Můžeme nabídnout okolo 80 ti různých druhů a značek, převážně z Kubánské republiky a karibské oblasti. Stojí za to ochutnat ale i rumy z palíren z Madagaskaru, Mexika či Londýna. Vaše posezení se tak může stát příjemnou projížďkou po světě s kvalitnim alkoholem. To, že ani tuzemské palírny se svou kvalitou nezaostávají za světem, dokazuje produkce poněšických pálenek netradičních druhů a chutí. Samozřejmostí je i bohatá nabíka nejen rumových koktejlů. Tečkou za večerem může být sklenka premiové tequily.

Na zdraví! Váš Cuba bar

Poloha a okolí:

Cuba Bar & Hostel leží na hranici památkové zóny Českých Budějovic, pouhých 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II.

Autobusové i vlakové nádraží je vzdáleno 700 metrů, veřejná hromadná doprava pouhé 2 minuty chůze (150 m). Přímo naproti budovy se nachází pekárna, trafika a DVD půjčovna. O kousek dál několik restaurací - na výběr indická nebo česká kuchyně,pizzerie, řecká restaurace, světová kuchyně. Jak již bylo uvedeno, Cuba Bar & Hostel leží 5 minut chůze od náměstí. Jedná se tedy o ubytování v centru města(přesto však v klidné ulici), a máte tedy nedaleko k dispozici vše, co centrum okresního města může nabídnout: řadu restaurací, kaváren, čajoven, barů a klubů, diskotéky, muzeum, výstavy, galerie, kino, několik divadelních scén, kulturní dům, obchody, poštu, banky, infocentrum, plavecký stadion,fit-ness, městský park, skate- park, cyklostezky a in-line traťe a samozřejmě také mnoho historických památek. Necelých 1000 m od hostelu se nachází Výstaviště České Budějovice a.s., kde se každoročně konají celorepublikově známé výstavy typu Země Živitelka, Hobby atd.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Okolí českých Budějovic nabízí spoustu sportovního využizí - rozsálhé cyklostezky, in-line trať, skate-park, venkovní i krytý bazén, bowling, golf, squash, fit-ness, rybolov, procházky krásnou přírodou jižních Čech.

tipy na výlet - nejvyhledávanější destinace v okolí: 5 km od Českých Budějovic: zámek Hluboká nad Vltavou, Zoo Hluboká nad Vltavou

10 km od Českých Budějovic: vesnička Holašovice - ukázka selského baroka - UNESCO

15 km - Zřícenina Dívčí Kámen

25 km od Českých Budějovic: Český Krumlov - UNESCO

25 km od Českých Budějovic: Třeboň

50 km vodní přehrada Lipno, ski areal Lipno, bobová dráha, in-line dráha Frymburk - Lipno nad Vlatavou.

České Budějovice leží v malebné krajině jižních Čech, která nabízí nespočet výletů ať už za krásami krajiny či za poznáním historie(historická města, hrady, zámky a zříceniny).

České Budějovice jako okresní město samozřejmě nabízí i bohatou škálu kulturních zážitků: okouzlující je sammozřejmě samotné historické jádro Budějovic, dále máte možnost navštít muzeum, galerii, různé výstavy, konzerty nejrůznějších žánrů, divadelní vystoupení a v zimní sezoně i různé plesy.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Cuba Bar & Hostel nabízí v této době celkem celkem 10 lůžek ve 3 pokojích - 1x dvoulůžkový, 1 čtyřlůžkový a 1x čtyřlůžkový s přistýlkou.

Pokoje lze samozřejmě využívat variabilně, např jako jednolůžkový, jako třílůžkový či třeba 3x dvoulůžkový. Při ubytování skupiny lze ve společné místosti použít rozkládací pohovku, vzniknou další 2 přistýlky. Celkem jsme schopni ubytovat až 13 osob.

Pokoje nejsou vybaveny vlastním sociálním zázemím - koupelna s WC je společná pro všechny tři pokoje, sosedící se společnou kuchyní.

Stravování:

Stravování vlastní - plně vybavená kuchyň spotřebiči - lednice, sporák, mikrovlná trouba, toustovač, mixér - a potřebným nádobím. K dispozici zdarma káva, čaj, cukr, sůl, pepř a olej. V těsném okolí restaurace různého zaměření, pekárna a obchody s potravinami.

Příjezd a doprava k areálu:

Jak k nám / Spojení

autem: GPS souřadnice: Loc: 48°58'38.906"N, 14°28'47.468"E směrem z Prahy přes Písek ? na první víceúrovňové křižovatce silnice E49 zahnout doleva ? Strakonická ? Nádražní. Přeject 3 světelné křižovatky rovně a u čtvrté (po levé straně železniční viadukt) zahnout vpravo ? Rudolfovská. Poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou ? na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům ? Cuba Bar a Hostel.

Směrem z Prahy přes Tábor ? Silnice E55 ? ulice Pražská. Směrem z Tábora stále rovně po hlavní až uvidíte po pravé straně obchod OBI. Jste na velké světelné křižovatce, dáte se doleva (Nádražní) a druhou následující světelnou křižovatkou vpravo (Rudolfovská) Poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou ? na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům ? Cuba Bar a Hostel.

Směrem z Českého Krumlova ? silnice E55, na první víceúrovňové křižovatce (není světelná) se dejte vpravo a držte se stále rovně. Odbočte na sjezd vpravo před mostem nikoli až za ním! (Mánesova-Nádražní) Přejedete 8 světelných křižovatek a na deváté se dáte vlevo(na předposlední křižovatce vidíte vpravo vlakové nádraží a vlevo Merkury centrum- autobusové nádraží)Po odbočení vlevo(Rudolfovská) se dáte poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou ? na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům ? Cuba Bar a Hostel.

autobusem: Na konečnou zastávku ? autobusové nádraží Merkury centrum.

Veřejnou hromadnou dopravou- trolejbusem číslo 3,4 nebo 1. Vystupte na třetí zastávce ? Poliklinika Sever, uvidíte tuto budovu a když přijdete čelem k ní dáte se vpravo, na první křižovatce rohový dům je Cuba Bar a Hostel Pěšky: 5 ? 10 min chůze . Dejte se Dvořákovou nebo Chelčického k Lannově třídě. Po té se vydáte směr vlevo a dojdete až ke kolmé ulici Jeronýmova. Tou se dejte vpravo, dojdete k ulici Rudolfovská, využijte přechod abyste ji přešli a pokračujte stejným směrem Otakarovou. Na první křižovatce uvidíte Cuba Bar a Hostel vlakem: Využijte stejnou veřejnou hromadnou dopravu jako u cesty autobusem, nádraží si sousedí. Nebo můžete jít pěšky. Když vyjdete z nádraží, vejděte na Lannovu třídu přes světelný přechod (vpravo) a postupujte stejně jako u cesty autobusem.

Ceny a slevy:

sezona 1.6. - 30.9.:

Ceny platné při rezervaci celých pokojů - ubytování v soukromí:

Jednolůžkový pokoj: 590,- Kč osoba/noc. Dvoulůžkový pokoj: 390,- Kč osoba/noc (780,- Kč pokoj). Třílůžkový pokoj: 360,- Kč osoba/noc (1080,- Kč pokoj). Čtyřlůžkový pokoj: 330,- Kč osoba/noc (1320,- Kč pokoj). Pětilůžkový pokoj - 4 postele + 1 přistýlka: 300,- Kč osoba/noc (1500,- Kč pokoj)

Při obsazení celé kapacity tj min 10 lůžek, max + 3 přistýlky cena 290,- Kč za lůžko/250,- Kč za přistýlku

Ceny platné pro systém ubytování v hostelu tzn. ubytování ve společných pokojích - prodává se postel, nikoli pokoj (neplatí pro dvoulůžko ? vždy celý pokoj)

Dámský pokoj - 4 lůžka : 330,- Kč lůžko/noc, pánský pokoj - 4 lůžka : 330,- Kč lůžko/noc, dvoulůžkový pokoj: 390,- Kč lůžko/noc (780,- Kč pokoj).

Provoz celoroční.

V těsném okolí budovy veřejná parkovací místa.

Lůžkoviny, čisté povlečení, osuška a ubytovací poplatek v ceně.

Bez snídaně.

mimo sezonu 1.10. - 31.5.: Ceny platné při rezervaci celých pokojů - ubytování v soukromí:

Víkendové sazby - pátek a sobota: Jednolůžkový pokoj: 590,- Kč osoba/noc. Dvoulůžkový pokoj: 390,- Kč osoba/noc (780,- Kč pokoj). Třílůžkový pokoj: 360,- Kč osoba/noc (1080,- Kč pokoj). Čtyřlůžkový pokoj: 330,- Kč osoba/noc (1320,- Kč pokoj). Pětilůžkový pokoj - 4 postele + 1 přistýlka: 300,- Kč osoba/noc (1500,- Kč pokoj).

Při obsazení celé kapacity tj min 10 lůžek, max + 3 přistýlky cena 290,- Kč za lůžko/250,- Kč za přistýlku.

Zýdenní ceny tzn. neděle až čtvrtek: Jednolůžkový pokoj: 560,- Kč osoba/noc. Dvoulůžkový pokoj: 350,- Kč osoba/noc (700,- Kč pokoj). Třílůžkový pokoj: 320,- Kč osoba/noc (960,- Kč pokoj). Čtyřlůžkový pokoj: 290,- Kč osoba/noc (1160,- Kč pokoj). Pětilůžkový pokoj: 260,- Kč osoba/noc ( 1300,- Kč pokoj).

Při obsazení celé kapacity tj min 10 lůžek, max + 3 přistýlky cena 250,- Kč za lůžko/200,- Kč za přistýlku.

Ceny platné pro systém ubytování v hostelu tzn. ubytování ve společných pokojích - prodává se postel, nikoli pokoj (neplatí pro dvoulůžko ? vždy celý pokoj)

Víkendové sazby - pátek a sobota: dámský pokoj - 4 lůžka: 330,- Kč lůžko/noc, pánský pokoj - 4 lůžka: 330,- Kč lůžko/noc, dvoulůžkový pokoj: 390,- Kč lůžko/noc (780,- Kč pokoj).

Týdenní sazby - neděle až čtvrtek: dámský pokoj: 290,- Kč lůžko/noc, pánský pokoj: 290,- Kč lůžko/noc, dvoulůžkový pokoj: 350,- Kč lůžko/noc (700,- Kč pokoj).

Provoz celoroční.

V těsném okolí budovy veřejná parkovací místa. Lůžkoviny,čisté povlečení,osuška a ubytovací poplatek v ceně. Bez snídaně.

Další informace a upozornění:

Ubytovat se lze denně od 17 hodin (v otevíracích hodinách baru) v jiném čase po předchozí domluvě.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Cuba Bar & Hostel
Nová 2024/18
370 01 České Budějovice
Tel: +420777723803
Email: info@cuba-bar.cz
Web: www.cuba-bar.cz
GPS: Loc: 48°58'39.229"N, 14°28'47.465"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):