Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

penzion Mona

Penzion Mona se nachází v centru horského rekreačního střediska Harrachov, na hlavní příjezdové komunikaci.Vedle zadního vchodu je pro hosty vyhrazeno parkovací stání.Vstup do penzionu je z hlavní silnice skrze recepci a také ze zadní části budovy. Na pezionu jsou zajištěny snídaně v restauraci, která je v suterénu penzionu.

Za příplatek je možné dodatečně (na místě) objednat obědy a večeře ve dvou restauracích, které se nacházejí 20 a 40m od penzionu. V suterénu navazujícího komplexu budov je Medical ? centrum, kde je lékař a chirurgická ambulance. V komplexu je rovněž půjčovna lyží a horských kol.Náš penzion nabízí rovněž krásný výhled na Mülleruv kopec se sjezdovou tratí. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí a velká běžecká magistrála. Ve vzdálenosti 100m je k dispozici malý lyžařský vlek (pro začínající lyžaře a cca 300m od penzionu je stanice čtyřsedačkové lanovky.

Poloha a okolí:

Harrachov je významné rekreační středisko, které se nachází v nejzápadnější části Krkonoš u státní hranice s Polskou republikou. Město je rájem pro turisty v zimním i letním období. Naleznete zde spoustu značených tras pro pěší turistiku i horská kola. V blízkém okolí se nachází bobová dráha a lanové centrum, půjčovna čtyřkolek, horolezecká stěna, tenisové kurty, koupaliště. V létě doporučujeme také koupání v řece Mumlavě a 3km vzdáleném Mumlavském vodopádě. Jsou zde také sklárny známé po celém světě a sklářské muzeum. Pro příznivce pěnivého moku je v areálu sklárny pivovar s pivnicí. Možné je navštívit i hornické muzeum a šachty ve kterých se v letech 1947-1992 dobýval Fluorit, Galenit.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Necelých 10km od Harrachova se nachází vodní nádrž Souš pitné vody pro Jablonec n/Nis a Liberec) kolem nádrže vede málo frekventovaná cesta vhodná pro jízdu na kolečkových bruslích.Ve vzdálenosti do cca 60km od Harrachova se nachází řada historických památek z nejznámějších je to hrad Gutštejn, Kost, Trosky v oblasti Českého ráje - ?skalního města?, zámek Hrubý Rohozec, Sychrov, Frýdlant, nebo Bozkovské dolomitové krasové jeskyně.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Kapacita penzionu je cca 40 lůžek rozdělených po 10 pokojích. 4 pokoje jsou třílůžkové. 2 pokoje jsou 2 lůžkové s možností přistýlky a 4 pokoje apartmánového typu (mezonent) 4+2 (tj. čtyři lůžka a dvě přistýlky.Tyto pokoje mají zařízený kuchyňský koutek.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovými kouty a televizí se satelitem + WiFi.

Stravování:

Na pezionu jsou zajištěny snídaně v restauraci,která je v suterénu penzionu.Za příplatek je možné dodatečně (na místě) objednat obědy a večeře ve dvou restauracích, které se nacházejí 20 a 40m od penzionu.

Příjezd a doprava k areálu:

Penzion Mona se nachází na hlavní příjezdové komunikaci. Vedle zadního vchodu je pro hosty vyhrazeno parkovací stání. 30 m od penzionu je autobusová zastávka a vlakoé nádraží je ve vzdálenosti cca 3km (je zde kyvadlová doprava zajištěná autobusy MHD).

Ceny a slevy:

Ceny za ubytování od 350Kč/1os/1den. www.mona.harrachov.cz

Další informace a upozornění:

www.mona.harrachov.cz

Nabídka práce a spolupráce:

na www.mona.harrachov.cz

Kontakty:

penzion Mona
Harrachov čp.612
51246 Harrachov
Tel: 739050060
Email: mona@harrachov.cz
Web: www.mona.harrachov.cz
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):