Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Apartmány U Markytánky

Vezměte si vlastní ručníky(saponát, wc papír), povlečení je v domě. Cena je bez závěrečného úklidu, každý provede sám a vrátí apartmán čistý, prádlo svléknout a nechat u postele. Závěrečný úklid možno zaplatit 50,-Kč/ místnost. Při převzetí se platí 1000,-Kč vratná kauce za apartmán. Pobyt je bez jídla. Jídlo je možno objednat v restauraci Pod Kaštany (přes ulici), otevřeno od 15 hodin. V místě je také bufet otevřený denně 7:00 ? 15:30(v sobotu a neděli 7-11 hod.), kde je možno dostat snídani, v poledne teplé jídlo a potraviny.

Poloha a okolí:

Apartmány U Markytánky se nacházejí v malé osadě s větším množstvím rekreačních chat na náhorní louce nad údolím Labe, obklopené lesy, 6 km vzdálené od Hřenska, na hranici národního parku České Švýcarsko. Naproti apartmánům je restaurace, pošta (50m), obchod s potravinami(50m)+ bufet, zelenina (i drogist.potřebami, cigaretami a časopisy), autobusové spojení několikrát denně do Děčína (10 km). 30 m od domu je sportovní hřiště (dětské prolézačky, stolní tenis,volejbal,košíková, házená)východisko tur. cest do Českého Švýcarska je před domem cyklotrasy.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Turistické trsy nár. parkem České ŠVýcarsko, cyklotrasy, možnost koupání, tenisové kurty, jezdectví, návštěva Děč.zámku, Dráždan, Saského Švýcarska, Trermálních lázní Bad Schandau.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Každý apartmán(=byt) má plně zařízenou kuchyňku (nádobí,elektrický vařič, mikrovlnnou troubu, kávovar, varnou konvici, malou ledničku a TV-Sat), která slouží pro každý apartmán i jako společenská místnost, v apartmánech jsou 1 až 3 dvoulůžkové pokoje. Každý apartmán má vlastní příslušenství (sprchu,WC).

Stravování:

Možnost vlastného vaření, bufet a prodejna potravin přes ulici (denně)a restuarace 10m.

Příjezd a doprava k areálu:

Popis cesty: Z Děčína výjezd směr Liberec - Ludvíkovice (odbočit vlevo) - Kámen ? Býnovec ? Arnoltice ( za kostelem neodbočovat). Autobusové spoje do Děčína k vlakovému nádraží téměř každou hodinu.

Ceny a slevy:

cena cca 250,-Kč za lůžko

Další informace a upozornění:

stechova.ar@tiscali.cz

Nabídka práce a spolupráce:

stechova.ar@tiscali.cz

Kontakty:

Apartmány U Markytánky
Arnoltice 145
407 14 Arnoltice u Děčína
Tel: 00420 602 482058
Email: stechova.ar@tiscali.cz
Web:
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):