Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Apartmán JAROŠOV

Nabízím levné ubytování v jižních čechách nedaleko od Jindřichova Hradce. Je zde možnost ubytování ve třech oddělených apartmánech. Jeden apartmán je pro dvě osoby, druhý pro vícero osob(5 osob), třetí apartmán je pro tři osoby. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyň, wc, sprcha. Je zde k dispozici velká oplocená zahrada, kde je možnost parkování ve dvoře, dále je zde možnost venkovního grilování na zahradě. Vyžití-cykloturistika, pěší turistika, rybolov ve zdejší pískárně, houbaření(poblíž les). Možnost stravování ve zdejší restauraci. Bližší info. na tel.724084812.

V Jižních Čechách v obci Jarošov nad Nežárkou nedaleko Jindřichova Hradce. Vyžití v okolí: cykloturistika, pěší turistika, rybolov ve zdejší pískárně, houbaření (poblíž chalupy je les). Možnost stravování ve zdejší restauraci. V Jižních Čechách v obci Jarošov nad Nežárkou nedaleko Jindřichova Hradce. Vyžití v okolí: cykloturistika, pěší turistika, rybolov ve zdejší pískárně, houbaření (poblíž chalupy je les). Možnost stravování ve zdejší restauraci.

Ubytování: Možnost ubytování ve 3 oddělených apartmánech - pro 2 osoby, pro 3 osoby a pro 5 osob (v případě zájmu je možnost přistýlek, pokoje jsou dostatečně velké). Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyň, wc, sprchu. K dispozici je velká oplocená zahrada, kde je i možnost parkování.

Poloha a okolí:

Poblíž Jindřichova Hradce necelých 7 km. Směr Pelhřinov

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Vyžití: cykloturistika, pěší turistika, houbaření, koupání, tenis, volejbal.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Je zde možnost ubytování ve třech oddělených apartmánech. Celková kapacita ubytování je 10 osob.

Stravování:

Je zde možnost vlastního stravování. Je zde komletně vybavená kuchyňka, každý apartmán ji má. Další možnost je stravování ve zdejší restauraci, odsud 200m.

Příjezd a doprava k areálu:

Jezdí zde autobusy a vlak.

Ceny a slevy:

Je zde možnost celkového ubytování za apartmán 5000,-Kč na jeden týden.

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Apartmán JAROŠOV
Jarošov/nad/Nežárkou36
37841 Jindřichův Hradec
Tel: 724084812
Email: straholka@seznam.cz
Web:
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):