Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

hotel Komorník

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel (ubytování od května 2010), umístěný v klidném centru malého města Strmilov, které má okolo 1000 obyvatel.

Poloha a okolí:

V centru Strmilova. V blízkosti pošta, obchody, autobus, sportovní hala, tenisové kurty a hřiště na minigolf. Strmilov je vstupní branou do rekreační oblasti Česká Kanada.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Strmilovsko je nazýváno bránou do České Kanady. Krajina v okolí Strmilova je členitá - jsou zde rozsáhlé lesní porosty a vodní plochy, zejména rybníky. Tím je ideálním místem pro houbaření, turistiku a cykloturistiku, s možností rybolovu a zapůjčení jízdních kol. V zimě jsou v okolí upravené běžecké tratě, sjezdovky v Mrákotíně a Nové Bystřici. Přírodní koupaliště v rybníku Komorník a Zvůle, aquapark v Dačicích a J. Hradci. V okolí hrady, zámky a města Telč, Slavonice.

Ubytování, pokoje a kapacita:

18 pokojů 1 až 4 lůžkových. Všechny pokoje jsou s předsíňkou a vlastním soc. zařízením, celková kapacita hotelu 39 lůžek, některé pokoje s lednicí, možnost zapůjčení TV na pokoj za poplatek. WiFi internet v celém hotelu.

Stravování:

Součástí hotelu je v r. 2005 zrekonstruovaná restaurace s hernou (šipky, kulečník, fotbálek, jukebox), výčepem (cca 35 osob), jídelnou (cca 50 osob) a salónkem (cca 18 osob). Možnost pořádání svateb a společenkých a firemních večírků.

Příjezd a doprava k areálu:

Autobusem - zastávka 50 m od hotelu. Vlastní doprava - možnost parkování před hotelem na náměstí, omezený počet aut v uzavřeném dvoře hotelu.

Ceny a slevy:

180 - 300 Kč/os/noc (dle druhu pokoje a počtu nocí). Děti do 10 let sleva. Děti do dvou let bez nároku na lůžko zdarma.

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

hotel Komorník
Náměstí 266
378 53 Strmilov, okr. Jindř. Hradec
Tel: 728 207 025, 384 392 388
Email: hotelkomornik@seznam.cz
Web:
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):