Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Anna Škardová

Ubytování v čistém prostředí, nové lůžkoviny, koberec, TV atd. Koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem a WC. Na chodbě je lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí, jídelní stůl. Možnost parkování vozidel a jízdních kol na uzamčeném nádvoří zdarma.

Poloha a okolí:

Rodinný dům se nachází v klidné části města na Dolejším Předměstí v Domažlicích. Vlakové i autobusové nádraží je vzdáleno asi 15 minut pěší chůze. Do centra na náměstí 5 minut. 16 km vzdálenost na hranice s Německem.

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Vhodné výlety po okolí Chodskem, autem, pěšky nebo na kolech. Návštěva různých památek, Chodský hrad, Kozinův statek,letovisko Babylon, rozhledna Čerchov, Muzeum řemesel v Kolovči, Milavečské mohyly, atd.

Ubytování, pokoje a kapacita:

2 dvoulůžkové pokoje, celkem pro 4 osoby, na gauči je možná přistýlka pro 1 dítě.

Stravování:

Vlastní, v okolí je výběr restaurací, vaření obědů není možné. K přípravě snídaní, popř. večeří lze nakoupit v Penny marketu přes ulici.

Příjezd a doprava k areálu:

vlastní

Ceny a slevy:

Při pobytu delším než 3 dny lze poskytnout slevu 100,--Kč na 1 den za pokoj.

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Anna Škardová
Srnova 78
344 01 Domažlice
Tel: 379725731,606833789
Email: skardova78@seznam.cz
Web:
GPS:

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):